Birkaç yıllık aşırı politik sikişmeden sonra, COVID 19, gerçek iklim değişikliği ve şimdi milyarderler uzayda tatile çıktıktan sonra nasıl hissediyorsunuz? Kendimi oldukça güçsüz, küçük ve çaresiz hissettiğimi biliyorum. Bu tasarım gereği mi?

Kendini gerçekleştirme ve tekrar değişim için nasıl olumlu bir güç haline geliriz? Bu korkaktan nasıl uyanacağız. Hepimizin içindeki yaratıcı motoru nasıl serbest bırakırız?

Author

30 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, şukuladım

2. Bu konu : ” Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 124

3. Bu konu : ” Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim iyi, sağolun , ahmet – 84

4. Tokat dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 358

5. Isparta merkezden ben . Mrb bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler 12-07-2021 02:57:45

6. Bu konu : ” Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 210

7. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-07-2021 03:46:28

9. Hakkari merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım 15-07-2021 08:19:49

10. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-07-2021 03:18:56

11. Selam herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

12. Kırşehir dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . Merhaba paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , memo – 94

13. Ordu dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . Selam herkese siteniz vallaha billaha iyi, saolun , Aylin – 166

14. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz harbiden hayran edici, tebrikler 17-07-2021 18:13:43

15. Bu konu : ” Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , – 342

16. Kocaeli dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . Selamlar web siteniz valla çok güzel, teşekkürler , memo – 385

17. Bu konu : ” Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 120

18. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . Selam herkese sayfan gerçekten iyi, şukuladım , elif yılmaz – 449

19. Osmaniye dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 464

20. Osmaniye dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . selamun aleyküm siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 322

21. Bu konu : ” Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 78

22. Kırşehir dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . Selam sayfa cidden güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 454

23. Sakarya dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 430

24. Antalya dan kimler var. Hayal kırıklığına uğramış, kaybolmuş, umutsuz mu hissediyorsunuz? . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler , Emine – 449

25. Selamlar paylaşımınız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2021 17:45:50

27. Bayburt merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 14:51:09

28. Giresun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler 31-08-2021 19:24:03

29. Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

30. Sinop merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-09-2021 11:52:17

Write A Comment