Hayal ya da kayıp anılar

Böylece rüyada, bir lanetle bağlantılı bir askeri binaya benzeyen bir şey yıkıldı ve sonra saniyeler içinde farklı bir şekilde yeniden inşa etti. Tanımlamak için farklı semboller veya işaretler gördüğümü hatırlamıyorum. Sonra içimde berrak sıvı bulunan bir çeşit fıçıdaydım, bir anlığına. Rüya başladığında zaten içinde olabileceğime inanıyorum ve ondan çıkarıldığım noktaya yapıştı. Biraz uğraştım ve aniden topalladım. Bir yaratık göründü ve gürültü gibi bir kahkaha attı ve bir sandalyeye bağlandım. Her şey karardı ve ben yere yazılmış kelimeler kaçış ile bir koridor vardı. Yıldız çocuk projesi.

Bu rüyayı bu kadar çok kez yaşamış, yaklaşık 7 yaşına kadar uzanan eşimden gelen mesaj. Şaşkın ve korkmuş ve bazı cevaplar istiyor. Yıldız Çocuk Projesi konusundaki bazı derin dalışlarda google aramalarından gelmeye devam etmiyorum. Herkes bu tür bir rüya hakkında herhangi bir şey biliyorsa, lütfen bana mesaj ya da yorum. Her iki durumda da mümkünse ikimiz de cevaplar istiyoruz. Eşim 28 ve o çocukken anıları yok.

“Hayal ya da kayıp anılar” üzerine 28 yorum

1. Kilis merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sağolun 03-08-2020 20:18:16

2. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selam herkese siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 11:02:00

3. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 13-08-2020 09:14:51

4. Gaziantep merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 16-09-2020 11:06:29

5. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-09-2020 04:53:46

6. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:30:52

7. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa gerçekten mükemmel, face de paylaştım 02-10-2020 11:23:03

8. Burdur dan kimler var. Hayal ya da kayıp anılar . Selam herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 302

9. Muğla dan kimler var. Hayal ya da kayıp anılar . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 494

Yorum yapın