Kategoriler
Genel

Hayaletlere inanmak neden bu kadar zor?

Var olduğunu bildiğimiz birçok şey görünmez. Termal, X-Işınları, Radyasyon, Wifi, Elektrik, Hastalık vb. Ve bu sadece başımın üstünde. Fakat yukarıdakilerin hepsinin ortak noktası, ustalaştığımız görünmez enerji güçleridir. Öte yandan hayaletler, robot bedenlerimizin fiziksel ölümünden kurtulan İnsan Ruhlarıdır. Sadece bizimle iletişim kurabilen farklı bir enerji biçimi olarak var olurlar. Çevreden enerjiyi emdikten sonra çevremizdeki fiziksel dünyayı manipüle edebilirler. Tüm büyük dünya dinleri bir Ruhun varlığına inandığında neden hayaletlere inanan insanlara bağlı bir damgalama var? Cehennem Tüm Hindular ve Budistler çılgın bir miktarda Ruhsal Varlığa sahiptirler.

Neredeyse organize din gibi, bu varlıklarla savaşmak için var, çünkü doğal dünyaya zarar verebilirler. Sonuçta, fiziksel olarak zarar veremeyeceğiniz bir şeyle nasıl savaşıyorsunuz? Hastalıkla birlikte Antikorlar ve Aşılar kullanıyoruz. Spirits ile orada yerle savaşmak ve yerini belirlemek için Chants, Holy Objects ve teknolojiyi kullanıyoruz.

“Hayaletlere inanmak neden bu kadar zor?” için 8 yanıt

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın süper ötesi çok güzel, saolun 21-07-2020 18:25:05

Trabzon merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-07-2020 20:38:46

Kars merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-08-2020 14:04:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir