Hayaller hakkında konuşalım

Yani dün gece / bu sabah ilginç bir deneyim yaşadım. Bir grup arkadaşımla araba kullandığımı hayal ettim, bazıları motosikletlerde, bazıları arabalarda. Grubu durdurdum çünkü yolda bir sürü kırık cam vardı. Kısa bir süre sonra uyandıktan ve hemen yanlışlıkla su bardağımı devirdiğimde kırıldı.

Tamam bu sonraki gerçekten harikaydı. Bu yüzden boşandıkları alternatif bir dünyada ailemle birlikteyim. Babam bana bir şey göstermeye karar verdi – bir merdiven boşluğuna açılan gizli bir kapı. Merdivenler bu binadan yukarı çıkıyor ve sonunda dışarıya çarpıyor, yine de gökyüzüne çıkıyor.

Sonunda merdivenlerden o kadar uzun çıkıyorum ki, sahip olduğum bazı tıbbi durumlar nedeniyle kendimi merdivenlerden yukarı çekiyorum. Sonunda mücadele ettikten ve devam ettikten sonra bir ağacın köklerine ulaşıyorum, tuğlayı şöyle örüyorum: https://thumbs.dreamstime.com/b/root-tree-antique-brick-wall-texture-background-55168559.jpg

Kökler ve ağacın kendisi yazıtlarla kaplıydı. Kimsenin ne dediğini hatırlamıyorum, ama açıkta kalan ahşabın her inç karesine kelimeler kazınmıştı.

Sadece ağaçtan geçtikten sonra merdivenlerin sonundaydı. Merdivenlerin ötesinde yüzen bir kale vardı. Kalenin bir kulesinde saksafon çalan sarı saçlı bir kadın vardı. Kuledeki pencereden fiziksel olarak çıkan müziğin notalarını görebiliyordum. Varlığımın, kuantum Gözlemci Etkisi gibi müziği tam anlamıyla değiştirdiğini fark ettim.

Merdivenlerden bu kuleye ulaşmak için birinin atlaması gerekiyordu. Merdivenlerin sonuna kadar yürüdüm, atlamaya hazırlandım ve sonra uyandım.

Bunu, bilgi ağacının rehberliğinde yaşamda yükselme yolculuğu olarak yorumluyorum. Bununla birlikte, bilgi bizi ancak bir yere kadar götürebileceğinden, genellikle bir inanç sıçraması yapmamız gereken bir noktaya ulaşırız. Sıklıkla bilgi ediniriz, ancak zaman kısıtlamaları vb. Nedeniyle bir karar vermemiz gereken bir noktaya geliriz ve böylece kendimize güvenmek için bir inanç sıçrayışı yaparız. Bu rüya bana net bir dersle gördüğüm en bariz rüya olarak öne çıkıyor. Bu hikayeyi kuzenime anlattığımda, kelimenin tam anlamıyla yükselen bir “yüksek” duygu hissettim ve o da yaptı. Çok ilginç. İlgilenenler için, yaşadığım birkaç harika rüya hakkında yorum yapacağım. Lütfen deneyimlerinizi ve olası açıklamalarınızı paylaşmaktan çekinmeyin.

“Hayaller hakkında konuşalım” üzerine 9 yorum

1. Aydın dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, şukuladım , memo – 500

2. Manisa merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 14-02-2021 09:28:35

3. Manisa merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 14-02-2021 09:28:54

4. Van dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Mrb paylaşımın cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 361

5. Isparta dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Selam siten valla güzel, teşekkürler , Aylin – 212

6. Manisa dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 464

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link