Yani dün gece / bu sabah ilginç bir deneyim yaşadım. Bir grup arkadaşımla araba kullandığımı hayal ettim, bazıları motosikletlerde, bazıları arabalarda. Grubu durdurdum çünkü yolda bir sürü kırık cam vardı. Kısa bir süre sonra uyandıktan ve hemen yanlışlıkla su bardağımı devirdiğimde kırıldı.

Tamam bu sonraki gerçekten harikaydı. Bu yüzden boşandıkları alternatif bir dünyada ailemle birlikteyim. Babam bana bir şey göstermeye karar verdi – bir merdiven boşluğuna açılan gizli bir kapı. Merdivenler bu binadan yukarı çıkıyor ve sonunda dışarıya çarpıyor, yine de gökyüzüne çıkıyor.

Sonunda merdivenlerden o kadar uzun çıkıyorum ki, sahip olduğum bazı tıbbi durumlar nedeniyle kendimi merdivenlerden yukarı çekiyorum. Sonunda mücadele ettikten ve devam ettikten sonra bir ağacın köklerine ulaşıyorum, tuğlayı şöyle örüyorum: https://thumbs.dreamstime.com/b/root-tree-antique-brick-wall-texture-background-55168559.jpg

Kökler ve ağacın kendisi yazıtlarla kaplıydı. Kimsenin ne dediğini hatırlamıyorum, ama açıkta kalan ahşabın her inç karesine kelimeler kazınmıştı.

Sadece ağaçtan geçtikten sonra merdivenlerin sonundaydı. Merdivenlerin ötesinde yüzen bir kale vardı. Kalenin bir kulesinde saksafon çalan sarı saçlı bir kadın vardı. Kuledeki pencereden fiziksel olarak çıkan müziğin notalarını görebiliyordum. Varlığımın, kuantum Gözlemci Etkisi gibi müziği tam anlamıyla değiştirdiğini fark ettim.

Merdivenlerden bu kuleye ulaşmak için birinin atlaması gerekiyordu. Merdivenlerin sonuna kadar yürüdüm, atlamaya hazırlandım ve sonra uyandım.

Bunu, bilgi ağacının rehberliğinde yaşamda yükselme yolculuğu olarak yorumluyorum. Bununla birlikte, bilgi bizi ancak bir yere kadar götürebileceğinden, genellikle bir inanç sıçraması yapmamız gereken bir noktaya ulaşırız. Sıklıkla bilgi ediniriz, ancak zaman kısıtlamaları vb. Nedeniyle bir karar vermemiz gereken bir noktaya geliriz ve böylece kendimize güvenmek için bir inanç sıçrayışı yaparız. Bu rüya bana net bir dersle gördüğüm en bariz rüya olarak öne çıkıyor. Bu hikayeyi kuzenime anlattığımda, kelimenin tam anlamıyla yükselen bir “yüksek” duygu hissettim ve o da yaptı. Çok ilginç. İlgilenenler için, yaşadığım birkaç harika rüya hakkında yorum yapacağım. Lütfen deneyimlerinizi ve olası açıklamalarınızı paylaşmaktan çekinmeyin.

Author

41 Comments

1. Aydın dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, şukuladım , memo – 500

2. Manisa merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 14-02-2021 09:28:35

3. Manisa merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 14-02-2021 09:28:54

4. Van dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Mrb paylaşımın cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 361

5. Isparta dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Selam siten valla güzel, teşekkürler , Aylin – 212

6. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 464

7. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, şukuladım

8. Gürbüz Reply

Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. Rize merkezden ben emin. Slm paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım 27-02-2021 07:51:16

10. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 336

11. Kocaeli merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 03-03-2021 21:15:48

12. Bilecik merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 14-03-2021 01:23:07

13. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 392

14. Yozgat dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Mrb web sitesi cidden hayran edici, saolun , emin – 89

15. Bilecik merkezden ben Emine. Merhaba sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım 03-04-2021 17:09:43

16. Tokat merkezden ben memo. Slm siten valla çok güzel, saolun 06-04-2021 10:44:10

17. Sivas dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Merhabalar paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 217

18. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 393

20. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

21. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. Slm web siten vallaha hayran edici, teşekkürler , ali – 235

22. Muğla dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 218

23. Malatya merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-05-2021 05:14:27

24. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok güzel, şukuladım , – 268

25. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-06-2021 12:42:29

26. Tunceli dan kimler var. Hayaller hakkında konuşalım . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler , ahmet – 99

27. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, sağolun , ali – 9

28. Afyon merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-06-2021 10:42:37

29. Merhaba siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

30. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 422

31. Merhaba herkese paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım

32. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

33. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 322

34. Sinop merkezden ben emin. Selam web siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım 11-07-2021 16:19:51

35. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ziya – 131

36. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 285

37. Bolu merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-07-2021 03:38:33

38. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, saolun

39. Bu konu : ” Hayaller hakkında konuşalım ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 219

40. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link