Herhangi bir kanıtım yok ve kimsenin gerçek bir kanıt sunabileceğinden şüpheliyim .. Ama hayalimdeki bazı deneyimlerim, her gün yıpranmış halde çalışmaktan çok daha iyi görünüyor ve hayatımda onlara yansıyarak olumlu bir rol oynuyor. Çılgın bir hayalim var ..

gönderen … fattybunter534
[comments]

Author

9 Comments

1. Amasya dan kimler var. Hayaller, inanmaya yönlendirildiğimizden çok daha önemlidir .. . Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun , memo – 113

2. Merhabalar web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Hayaller, inanmaya yönlendirildiğimizden çok daha önemlidir .. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki mükemmel, sağolun , Hasan – 14

5. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Sakarya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 03-04-2021 19:34:02

7. Amasya merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 13:30:52

8. Konya merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-04-2021 19:11:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link