Kategoriler
Genel

Hayat bakteri ve virüslerden oluşur. Bizi yaratmaya yardım ettiler. Hepsinden kaçınmak sağlıksızdır ve bağışıklık sisteminizi hiç kullanılmamış bir kas gibi zayıflatır. Covid19’a ne kadar çok insan bulaşırsa o kadar iyidir. NYC zaten bazı bölgelerde sürü bağışıklığına ulaştı.

Medya şu anda sürü bağışıklığı vermeyen virüsler olduğunu söylemeye çalışsa bile … LOL

Ölümlere de bakın. Zatürree yakalama (her yıl 450 milyon enfekte) veya bir araba çarpmasıyla karşılaştırıldığında kendi riskinizi bile biliyor musunuz?

Bir risk grubuysanız, kendinizi açıkça korumalısınız.

“Hayat bakteri ve virüslerden oluşur. Bizi yaratmaya yardım ettiler. Hepsinden kaçınmak sağlıksızdır ve bağışıklık sisteminizi hiç kullanılmamış bir kas gibi zayıflatır. Covid19’a ne kadar çok insan bulaşırsa o kadar iyidir. NYC zaten bazı bölgelerde sürü bağışıklığına ulaştı.” için 8 yanıt

Artvin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 21:52:43

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:55:24

Mersin merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun 07-08-2020 10:28:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir