Hayat bakteri ve virüslerden oluşur. Bizi yaratmaya yardım ettiler. Hepsinden kaçınmak sağlıksızdır ve bağışıklık sisteminizi hiç kullanılmamış bir kas gibi zayıflatır. Covid19’a ne kadar çok insan bulaşırsa o kadar iyidir. NYC zaten bazı bölgelerde sürü bağışıklığına ulaştı.

Medya şu anda sürü bağışıklığı vermeyen virüsler olduğunu söylemeye çalışsa bile … LOL

Ölümlere de bakın. Zatürree yakalama (her yıl 450 milyon enfekte) veya bir araba çarpmasıyla karşılaştırıldığında kendi riskinizi bile biliyor musunuz?

Bir risk grubuysanız, kendinizi açıkça korumalısınız.

“Hayat bakteri ve virüslerden oluşur. Bizi yaratmaya yardım ettiler. Hepsinden kaçınmak sağlıksızdır ve bağışıklık sisteminizi hiç kullanılmamış bir kas gibi zayıflatır. Covid19’a ne kadar çok insan bulaşırsa o kadar iyidir. NYC zaten bazı bölgelerde sürü bağışıklığına ulaştı.” üzerine 27 yorum

1. Artvin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 21:52:43

2. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:55:24

3. Edirne merkezden ben doruk. Selamlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-08-2020 18:00:17

4. Düzce merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 04:52:12

5. Karaman merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inanki güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:14:14

6. Çorum dan kimler var. Hayat bakteri ve virüslerden oluşur. Bizi yaratmaya yardım ettiler. Hepsinden kaçınmak sağlıksızdır ve bağışıklık sisteminizi hiç kullanılmamış bir kas gibi zayıflatır. Covid19’a ne kadar çok insan bulaşırsa o kadar iyidir. NYC zaten bazı bölgelerde sürü bağışıklığına ulaştı. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki iyi, teraziye tıkladım , doruk – 387

Yorum yapın