Başlık ilk bakışta tuhaf bir şekilde aptalca gelebilir, sorum şu:

Kaçınız, İnsanlar zirveye ulaştıktan sonra uyarılmış bir realitede yaşama şansımızın% 20-30 olduğuna gerçekten inanıyor musunuz? Ve eğer yaparsanız, kullanımda olan her şeyin teknik dizinine girmenin mümkün olduğunu düşünüyor musunuz?

Bir “karakterin” verileri kırmak için yeterli bilinç kazanmasının neredeyse imkansız olduğunu anlıyorum.

Nasıl elde edilebileceği teorisi: Önemli olan her şey için Neurolink + Unreal Engine (ver. 50) gibi bir sistem. Beyni bir motora bağlamanın ve önünüzde etiketlenmiş (hedefler) planlanan bir yaşamla birlikte verilen ilk nesil DNA’nıza veya niteliklere dayalı karakterler atayabilmenin bir yolu.

Neurolink (mümkünse) eller veya bacaklar kullanmadan etkileşim için bir yol sağlar, hareketler sadece beyinle mümkün hale gelir.

Şimdilik sadece çıktı alabiliyor; Sadece sinyal gönderebilir ama ya 50 yıl içinde ultra gerçek dışı motorla tasarlanmış bir VR temel kodundan sinyalleri girebilirse. Ya da bu zaten oldu ve gerçekte biz sadece sisteme bağlı vücut yığınlarıyız. Gözlerimizi açmadık veya gerçek bedenlerimizi kullanmadık.

Her neyse, topluluğun iyi insanlarıyla birlikte bu tavşan deliğinden geçmeyi çok isterim. 🙂 umarım hepiniz harika bir gün / gece geçiriyorsunuzdur.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha çok güzel, saolun , Emine – 478

2. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 118

3. Mrb web siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Slm paylaşımın ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

5. Sivas merkezden ben Hasan. Selam web siteniz yeminle çok güzel, saolun 13-05-2021 03:47:45

6. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, teşekkürler , Emine – 322

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 81

8. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden çok güzel, tebrikler , gaye – 231

9. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 80

10. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 73

11. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. Selam siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 197

12. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Muğla merkezden ben ziya. Mrb web siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-06-2021 22:08:44

14. Tokat dan kimler var. Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? . Slm web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 395

15. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 123

16. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 109

17. Bu konu : ” Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 118

18. Bayburt merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, linkedinde paylaştım 15-07-2021 10:04:53

19. Kütahya dan kimler var. Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? . Selamlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 453

20. Bursa dan kimler var. Hayat sadece bir simülasyon olabilir mi? . Slm siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , gaye – 66

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link