Hayat sadece uzun süreli bir DMT gezisidir.

Beyniniz tüm bu gerçeği simüle etti. N, N-Dimetiltriptaminin keşfi evrimseldi. Doğduğumuzda, öldüğümüzde ve hayal ettiğimizde serbest bırakılır. Şu anda bu âlemle aynı anda var olan diğer boyutlara açılan kapıdır. Ölüm sadece bir yanılsama olduğu için asla ölümden korkmamalısınız. Korku, bu alemde kontrolün temel yapısıdır. Korkmayan biri, perdeyi sınırsız potansiyele açar. Öldüğümüzde rüya gibi uyanırız. Birçok gerçekliği simüle ettiniz ve farkında bile değilsiniz. Birinden çıktığınızda, diğerinden girersiniz. Bu sürekli bir büyüme ve gelişme oyunudur. Asla durmaz, başlar veya bitmez. Simüle edilmiş dünyalarınızın matrisi, evrendeki her şey gibi sonsuza kadar genişliyor ve gelişiyor. Zihniniz son derece güçlüdür ve başka türlü düşünmek için programlanmıştır. Unutmayın, buraya ait olmadığınızı hissettiğinizde, her şeyin sen ve sen her şey olduğunu fark et. Bu dünyayı sen yaptın. Bu alemin sunduğu nirvanayı deneyimleyebilmeniz için iyi uyguladınız, kötü uyguladınız, böylece bu alem araçlarını kullanarak hatalarınızdan büyüyüp gelişebilirsiniz. Reaktif olmaktan ziyade proaktif olun, gerçeklik perspektifin bir yansımasıdır, ya kötü ya da iyi bir gerçeklik seçebilirsiniz. Umarım zihninizi açtım ve yolculuğunuzda en iyisini diliyorum. Aşk, Sevinç ve Umut.

“Hayat sadece uzun süreli bir DMT gezisidir.” üzerine 45 yorum

1. Düzce merkezden ben gaye. Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-07-2020 18:04:14

2. Ağrı merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 15-07-2020 16:03:43

3. Batman merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-07-2020 03:01:10

4. Van merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 04:38:18

5. Kırklareli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım 10-08-2020 11:45:26

6. Van merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-08-2020 06:09:00

7. Sinop merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 15-08-2020 03:56:36

8. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 23-08-2020 03:59:59

9. Bursa merkezden ben mehmet. Selam herkese siten yeminle mükemmel, face de paylaştım 06-09-2020 21:46:08

10. Batman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 15-09-2020 08:38:11

11. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-10-2020 10:53:10

12. Bartın dan kimler var. Hayat sadece uzun süreli bir DMT gezisidir. . Merhaba sayfa süper ötesi mükemmel, tebrikler , ahmet – 140

13. Muğla dan kimler var. Hayat sadece uzun süreli bir DMT gezisidir. . Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım , – 82

14. Siirt dan kimler var. Hayat sadece uzun süreli bir DMT gezisidir. . Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, saolun , Emine – 459

Yorum yapın