Ciddi anlamda.

Tüm durumların mavi olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Bu sodom ve gomorhea şehrinde yakalandım hiç de liberal değilim.

kırmızı devletler sayesinde NWO’ya ve onların propagandasına karşı geniş bir direnişimiz var.

Medyanın bu kadar ileri gitmesinin nedeni, Orta Amerika’yı ve muhafazakar beyaz adamları şeytanlaştırdı.

Onlar olmasaydı tüm Birleşik Devletler mahvolacaktı.

Belki tüm kırmızı durumları maviye dönüştürdüklerinde başarılı olurlar

Ama şimdilik planları başarısız olacak. Korkunç.

… Galtrox tarafından gönderildi
[comments]

Author

18 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Hayatım boyunca nyc yaşarken kırmızı eyaletler için GERÇEKTEN minnettarım. . Selamın aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 28

2. Bayburt merkezden ben doruk. Slm web siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 20-05-2021 10:29:29

3. Antalya dan kimler var. Hayatım boyunca nyc yaşarken kırmızı eyaletler için GERÇEKTEN minnettarım. . Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 180

4. Bu konu : ” Hayatım boyunca nyc yaşarken kırmızı eyaletler için GERÇEKTEN minnettarım. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 344

5. Bu konu : ” Hayatım boyunca nyc yaşarken kırmızı eyaletler için GERÇEKTEN minnettarım. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 241

6. Ordu dan kimler var. Hayatım boyunca nyc yaşarken kırmızı eyaletler için GERÇEKTEN minnettarım. . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 422

7. Bu konu : ” Hayatım boyunca nyc yaşarken kırmızı eyaletler için GERÇEKTEN minnettarım. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 207

8. Slm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

9. Rize merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 23-06-2021 23:12:28

10. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok iyi, teşekkürler

11. Bu konu : ” Hayatım boyunca nyc yaşarken kırmızı eyaletler için GERÇEKTEN minnettarım. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 446

12. Aydın dan kimler var. Hayatım boyunca nyc yaşarken kırmızı eyaletler için GERÇEKTEN minnettarım. . Slm sayfanız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , banu – 37

13. Osmaniye dan kimler var. Hayatım boyunca nyc yaşarken kırmızı eyaletler için GERÇEKTEN minnettarım. . Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 163

14. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 10:34:34

15. Trabzon merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-07-2021 18:46:22

16. Osmaniye merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun 30-07-2021 09:55:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link