İnsan zekası bir armağandır ama bir veba olarak kullanılmıştır. Seçkin azınlığın köleleştirmek ve kendilerini “Yöneticilerimiz” olarak ilan etmeleri için bir sosyal sınıf sistemi yaratmasını sağladı. Hayvan krallığının liderleri vardır, ancak onlar sürülerini önemseyen liderlerdir. Seçkinler için biz sadece rakamız. Cannon Fodder. Hepimizin yarın ölmesi önemli değil, elitler bizi hor görüyor. Biz insanlar bunun olmasına izin verdik ve neden? Bunların hepsi sahte bir özgürlük duygusuna yatkın olduğumuz için. “Ülkeniz için çok çalışın ve size anlamsız bir kağıt verebiliriz, ama bunun büyük bir yüzdesini alacağız, sizi vergilendireceğiz ve sizi yoksulluğa yakın bir noktaya faturalandıracağız ve sadece yeterince yemek yiyebilirsiniz” . Bu hayatın hiçbir anlamı yok. Hayatınız size ait değil, küçük bir azınlık için bir evcil hayvansınız. Harekete geçme zamanı. Kontrolü geri al. Dökülen kan miktarı ve her ülkenin yöneticilerinin halkına yaptıkları korkunç şeyler ve büyük çoğunluk hala insanların çıkarlarına en iyi şekilde sahip olduklarını düşünüyor. Savaşlar yaratın ve masum erkekleri, kadınları ve çocukları sadece hammadde ve maden için her tür iğrenç savaşla öldürün ve bunu bir “Teröre Karşı Savaş” olarak örtün. Dünya artık çok gürültülü ve nefret dolu hale geldi.

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Hayatımızın kontrolünü geri alalım. ” çok güzel. Merhaba siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 281

2. Osmaniye merkezden ben emin. Merhaba siteniz valla dikkatimi çekti, saolun 14-03-2021 10:23:03

3. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, şukuladım 14-03-2021 13:51:00

4. Hatay merkezden ben banu. Slm paylaşımın inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 14-03-2021 21:08:24

5. Yozgat merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 07:12:36

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hayatımızın kontrolünü geri alalım. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 267

7. Tunceli dan kimler var. Hayatımızın kontrolünü geri alalım. . Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 138

8. Iğdır dan kimler var. Hayatımızın kontrolünü geri alalım. . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 132

9. Ankara merkezden ben ahmet. Slm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-04-2021 11:38:30

10. Bu konu : ” Hayatımızın kontrolünü geri alalım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 122

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link