Kategoriler
Genel

Hayatımızın tamamı temelde bir TV şovu oldu ve biz yıldızlarız. Bu konuda nasıl hissedeceğinden emin değilim.

Ne zaman bir yere gidersem … İnsanları, eşyaları, eşyaları, eşyaları, makyaj paketlerindeki modelleri ve sahte gülümseme ile bana bakan kıyafetleri görüyorum. Bunun "gerçek" olmadığını bilmek garip. temelde bir karınca çiftliğinde yaşıyoruz. Biz esas olarak lol SIMS. Bu mu? Bunun olmasını önlemek için birlikte çalışmamız mı gerekiyor yoksa bu kehanet mi? Eğer bu İncil ise, uyandılamayan diğer tüm önemsiz zombi insanlara ne olur? Onlar mahkum mu? Kafam bütün bunlardan acıyor😩

“Hayatımızın tamamı temelde bir TV şovu oldu ve biz yıldızlarız. Bu konuda nasıl hissedeceğinden emin değilim.” için 10 yanıt

Kilis merkezden ben ali. Selamlar web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım 26-03-2020 14:07:21

Ordu merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-03-2020 14:11:57

Sinop merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, tebrikler 28-03-2020 19:03:07

Mardin merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler 06-04-2020 00:47:11

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2020 05:00:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir