Kategoriler
Genel

Hayatta Kalma 5g

Bu notu sadece bir uyarı olarak vermek istedim çünkü bunu yapmaktan kendimi sorumlu hissediyorum. Eğer daha önce yapmadıysanız, olanlar ve gelecekler için hayatta kalmak için şimdi yapılması gerekenlere inandığım şeyler var.

1. Uyku sırasında kendinizi tüm EMF’lerden koruyun. Bu uzun bir yol kat edebilir. Elektromanyetik Frekanslar – akıllı telefonlardan, akıllı sayaçlardan, elektrik hatlarından yayılan, mümkünse bir Faraday Kafesinde uyuyun ve mümkündür. Yapıyorum ve daha iyi hissediyorum. Mümkün olduğunca bu şeylerden uzak durun, dizüstü bilgisayarınızı ve akıllı telefonunuzu sizden uzak tutun. Zaten sahip olduğumuzdan daha fazla veya daha az zararlı olup olmadığı araştırılana kadar 5g’ye yükseltmeyin. Sadece genel olarak, eşyalardan uzak durun. Onunla çalışmak zorundayım, bu yüzden mümkün olduğunca az yapıyorum. Gelecekte ekipmanımın etrafına topraklanmış Faraday kafesleri yapacağım, böylece maruz kalmamı daha da azaltabilirim ama yapabileceğimi yapıyorum.
  2. Ellerinizi yıkamayı sürdürün. Bunun bu noktada aptalca olduğunu biliyorum, ama eğer herkesin bağışıklık sistemi düşecekse, farklı yaşamak zorundayız ve bu kültürümüzün el yıkama ve sanitasyonla ele aldığı bir şey. Haklılar. Çoğu insan gibi sürekli olarak EMF’lere maruz kalırsanız ve gittikçe uydular güçlendiğinde, bağışıklık yetersizliği sorunumuz olduğunu ve nereden geldiğini bilerek biraz kendimizi koruyabiliriz. (Telefonunuz, bilgisayarınız, yönlendiriciniz, uydular vb.)
  3. Vegan ol. Bu yazıyı bu yüzden yazmamın nedeni bu. Bu ahlaksız apolitik bir yazı. Eminim son yıllarda herkesin vegan olması için büyük bir kültürel itici güç olduğunun farkındasınız ve hiçbir şey için değil. Vegan olmanın nedeni, bu ülkede et üretme şeklimizin, sürekli yaralanmalara yol açacak şekilde makinelerle doğrudan arabirim oluşturan hayvanlara sahip olması, sürekli antibiyotikler olmasaydı ölecekleri. Bu, hayvanlarda antibiyotik direncine yol açar, bu da daha fazla antibiyotik kullanımına yol açar ve bizim için geçerli olan onları yiyerek. Bugün çoğumuz biraz antibiyotiğe dirençliyiz, zayıflamış bir bağışıklık sistemi ile birleştiğinde antibiyotiğe dirençli bakteriler daha önemli hale geldiğinden felaket için bir reçetedir.

Her neyse, güvende kalın, suyun temiz olduğundan emin olun. Size ne söyleyeceğimi bilmiyorum, bunlar araştırma yoluyla inandığım şeyler. Bugün vegan değilim ama bu hafta bazen geri dönüyoruz. En iyi dileklerimle.

Gönderen … LizVSLiz
[comments]

“Hayatta Kalma 5g” için 9 yanıt

Adana merkezden ben Emine. Selamlar siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-07-2020 15:00:58

Ordu merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 25-07-2020 15:02:15

Bitlis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 25-07-2020 15:11:45

Yozgat merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 27-07-2020 11:26:39

Yalova merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler 29-07-2020 22:46:04

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 03:30:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir