Bugüne kadar bu pandemilerin bir numaralı birincil hedefinin gezegenimizin nüfusunu en az %75 oranında azaltmak olduğunu söyleyecek kadar çok şey gördüm. Bill Gates’in (John D Rockefeller’ın bir akrabası) “2010 TED konferansı” adlı “2010 TED konferansında” aşı kullanımı, sağlık ve üreme sağlığı, yani sterilizasyon ile dünya nüfusunu azaltmak konusunda iyi bir iş çıkardığından bahsettiği bir videodan her şeyi gördüm. “Sıfıra İnovasyon”. @ 3:45 klipte küresel ısınmaya neden olan 3’ü nüfus kaynaklı 4 faktörden bahsediyor, ardından Bill her bir faktörden ilki nüfustan bahsediyor. Ayrıca Rockefeller Vakfı’ndan, popülasyonu sterilize etmek için aşıların kullanımından bahseden bir belge gördüm. İşte 2010 TED konferansında 2010’da Bill Gates’in bir kopyası

“Bu denklemin dört faktörü var, biraz çarpma. Yani solda bir şey var, CO2, sıfıra ulaşmak istiyorsun ve bu kişi sayısına, her bir kişiye verilen hizmetlere bağlı olacak. ortalama olarak, her hizmet için ortalama enerji kullanıyor ve enerji birimi başına yayılan CO2. Öyleyse bunların her birine bakalım ve bunu nasıl sıfıra indirebileceğimizi görelim.Muhtemelen, bunlardan biri bu sayıların sıfıra oldukça yakın olması gerekecek. Bu lise cebirinden geliyor. Ama hadi bir göz atalım.”

“Birincisi, nüfusumuz var. Bugün dünyada 6,8 milyar insan var. Bu yaklaşık dokuz milyara gidiyor. Şimdi, yeni aşılar, sağlık hizmetleri, üreme sağlığı hizmetleri konusunda gerçekten harika bir iş çıkarırsak, bunu azaltabiliriz. belki yüzde 10 ya da 15.”

Video burada; https://www.ted.com/talks/bill_gates_innovating_to_zero/transcript#t-468563

Fark ettiğim bir diğer şey de CDC ve NIH, doktorların Covid için potansiyel bir tedavi veya tedavi olduğunu söylediği anda, Dr Fauci ve cdc tedavilerin işe yaradığına dair hiçbir kanıt olmadığını, tedavi olmadığını ve tek çıkış yolunun bir aşı olduğunu söyledi. . Daha sonra, dünyanın dört bir yanındaki doktorların işe yaradığını söylediği birden fazla ilaç üzerinde ilk çalışmalar yapıldı, sonuçlar bu çalışmalardan hiçbir zaman yayınlanmadı. Görmek

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7366108/table/t0005/?report=objectonly

2020’nin başlarında, gerçekten tedavi bulmaya çalışan bazı doktorlar ve bilim adamları, biri NAC (N-Asetil-Sistein) olan birçok ilaç ve takviyeden bahsetti. NAC, elli yılı aşkın bir süredir ek olarak satılmaktadır, ancak Covid için diğer tüm potansiyel tedaviler gibi, fda da karşılık verdi ve üreticilere eki satmanın yasa dışı olduğunu ve satışını durdurmasını belirten mektuplar gönderdi. FDA’nın bu tür davranışlarla ilgili bir geçmişi var.

https://www.soperlawfirm.com/blog/the-fdas-drug-exclusion-provision

Covid aşıları sızdırıyor, aşılanmış kişiler virüsü hala taşıyor ve bulaştırarak virüsün bir canavara dönüşmesine neden oluyor, yani Delta/Lambda varyantları ve daha birçok Yunan harfi gelecek. Bu, elitlerin son oyunudur, kimin ne yaptığının büyük resmine baktığınızda açıkça görülebilir, nedenini görmeye başlarsınız. İlk başta bunun sadece parayla ilgili olduğunu düşündüm. Reddit’te buradaysanız, eminim ki bu yeni tip aşının mucidi mRNA’yı duymuşsunuzdur, bu aşıların tehlikeli olduğunu söylüyor, Neden? Virüsün “sıcak” hale gelmesine veya aşırı derecede bulaşıcı olmasına ve tıpkı tavuklardaki Marek hastalığı gibi aşırı derecede ölümcül olmasına neden olan mutasyonlar. Marek’in hastalığı bugün enfekte tavukların %10’unu öldürdü ama aşı nedeniyle aşısız tavuklar için %100 ölümcül ve aşılı tavuklar hastalıkla 10 ay yaşayabilir

https://www.healthline.com/health-news/leaky-vaccines-can-produce-stronger-versions-of-viruses-072715

Örtünme: Başlangıçta, dünyanın bütün hükümetleri bunun Wuhan Viroloji Enstitüsü’nden (WIV) gelmediğini söylerken, şimdi aslında WIV’den geldiği anlaşılıyor. Büyük yanlış bilgilendirme kampanyasının bu bölümünde, Dr. Fauci’nin NIH’si tarafından Corona virüslerini ve WIV’de insanlara potansiyel olarak nasıl bulaşabileceklerini araştırmak için finanse edilen Peter Daszak OF Eco Health Alliance, Corona’nın kökenleri hakkında 2 soruşturma yürütmek üzere atandı. Virüs ve WIV, Dünya Sağlık Örgütü ve Lancet tarafından. Bay Daszak kendi işini ve şirketi Eco Health Alliance’ın katılımını araştırdı ve kendisinin, şirketinin veya WIV’in bununla bir ilgisi olmadığını söylemesi şaşırtıcı değil.

https://www.nationalreview.com/the-morning-jolt/china-apologist-peter-daszak-has-some-explaining-to-do/

https://www.nationalreview.com/corner/nih-we-cant-release-our-papers-about-the-wuhan-institute-of-virology-because-of-a-pending-investigation/

Acet, sahte bir hidroksiklorokin çalışması yayınladı ve sonra onu geri çekti,

https://www.statnews.com/2020/06/04/lancet-retracts-major-covid-19-paper-that-raised-safety-concerns-about-malaria-drugs/….

Yarın planlanan imha yürüyüşümüzle ilgili daha fazla bilgi yayınlayacağım.

42 Comments

1. Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selam herkese sayfanız süper ötesi güzel, teşekkürler

3. Sivas merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 21:22:52

4. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 178

5. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 236

6. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 120

7. selamun aleyküm web siten vallaha çok iyi, sağolun

8. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, saolun , – 127

9. Tokat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 08-08-2021 21:31:09

10. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 08-08-2021 21:31:59

11. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler

12. Kırıkkale merkezden ben ali. Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, teşekkürler 08-08-2021 21:37:01

13. Edirne merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 08-08-2021 21:39:32

14. elif yılmaz Reply

Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

15. Düzce dan kimler var. Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 201

16. Bingöl dan kimler var. Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. . Selam web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , hatice – 440

17. Rize merkezden ben . Merhaba web siteniz ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 08-08-2021 21:44:18

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 334

19. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten valla iyi, teraziye tıkladım

20. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız cidden çok güzel, sağolun

21. Artvin dan kimler var. Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 225

22. Hakkari merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 08-08-2021 22:00:59

23. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 183

24. Sinop dan kimler var. Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. . Merhabalar paylaşımın gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 232

25. Rize merkezden ben . Merhaba sayfanız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 22:05:37

26. Denizli merkezden ben Emine. Mrb siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 08-08-2021 23:26:20

27. Rize dan kimler var. Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. . Mrb paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım , – 490

28. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

29. Malatya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 12-08-2021 16:38:48

30. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 9

31. Samsun dan kimler var. Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 307

32. Tokat merkezden ben banu. Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-08-2021 19:08:58

33. Artvin dan kimler var. Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. . Selamın aleyküm paylaşım valla iyi, linkedinde paylaştım , – 117

34. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 447

35. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 268

36. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 107

37. Bitlis merkezden ben ali. Slm paylaşımınız valla mükemmel, saolun 27-08-2021 19:56:02

38. Ardahan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, sağolun 30-08-2021 02:47:21

39. İstanbul dan kimler var. Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. . Selam herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 36

40. Bu konu : ” Haydi Covid Aşılarıyla Tavuk Oynayalım, bir imha yürüyüşü. ” çok güzel. Selamlar siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 150

Write A Comment