Kategoriler
Genel

Hayır. Bernie Sanders sorunlarınızı çözmeyecek.

Evet, kuruluşun şu anda Reddit'in tümünde Bernie Sanders gündemi için ittiği göz önüne alındığında, bu unutulmayacağının farkındayım (bu alt özellikle dahil) ve başka yerlerde, ancak yine de, burada söylemek zorunda olduğumu söyleyeceğim.

Ve bu, HİÇBİR SİYASİ LİDER OLMADIĞINIZ, HERHANGİ BİR, problemlerinizi HERHANGİ BİRİNE çözmeyecektir. Aslında, başkalarına ne kadar fazla güç verirseniz, diğerleri politikacınız, dini liderleriniz, medya insanlarınız, ilaç / petrokimya endüstrisiniz, bankalarınız, eğitim sistemleriniz ve benzerlerinizdir – OLDUĞUNUZ DAHA AZ GÜÇLÜ.

HERŞEY politikacılar seçkinler için çalışıyor. Klinikleriniz, Trumplarınız ve hatta Sanders'leriniz. Eğer yapmadılarsa, başkanlık adaylığı yarışına bile giremezlerdi. Ve bunu doğrulamanın basit yolları var. Tek yapmanız gereken Jeffrey Epstein'ın intiharını ve medyadaki sessizliğini sorgulayan adayı aramak (ve onun sessiz kabul intihar hikayesi). Tek yapmanız gereken Clintons, Trumps, Bill Gates ve diğer ünlülerin her şeye katılımını sorgulayan bir adayın olduğunu bulmak. Tek yapmanız gereken, Ghislaine Maxwell'in nerede olduğunu sorgulayan bir adayın bulunması. Tek yapmanız gereken Panama Papers skandalı hakkında soru soran bir adayın bulunması. Tek yapmanız gereken Julian Assange ve Edward Snowden'ı destekleyen bir adayın bulunması. Tek yapmanız gereken, 11 Eylül anlatımını sorgulayan bir adayın bulunması.

Hiç bulamıyor musunuz? Çünkü orada DEĞİLİZ hiç.

İşte millet. Siz hayal edebileceğinizden daha güçlü bir ruhsal varlıksınız. Ve sizi "liderleri" (güç, maaş derecesi VE hiyerarşisinde her zaman üzerinizde olan) seçmeye devam ettirmek, sizi sessiz ve ölü "takipçileri" yapar. Seni SLAVES yapar. Evet, kölelik asla ölmedi. Sadece kendini biraz daha iyi gizledi. Ve insanlar satın aldı.

Size temin edeyim — hiçbir GERÇEKTEN DÜRÜST VE BACAK POLİTİKASI, başkanlık yarışlarına HER YERDE KAPATABİLİR. Ama sonra bir sorunuz olacak:

"Tüm ana akım medyaların Bernie Sanders'ı BÜYÜK GÖSTERİYOR / AŞAĞIDAKİ OLDUĞU PEKİ?"

Harika bir soru. Ve bu duruma gerçekten ilginç bazı açılar var.

BİR – ana akım ortamın (yani elit) her zaman iki kutup oluşturmasıdır. Biri "iyi" olarak yansıtılır. Diğeri "kötü" olarak yansıtılıyor. Ve insanlar SADECE İKİ DIŞI arasından seçim yapmak zorunda kalıyorlar. Yakalayış? Eh, HEM DE KURULUŞ KUKLALARI.

Önceki seçimlere bir göz atın. Trump "kötü" bir seçim olarak oynandı. Hillary "iyi" bir seçim olarak boyandı. Tüm ana akım medya, "kötü seçim" i ortadan kaldırmayı / sansürlemeyi ve "iyi seçim" i daha fazla kapsamayı sağladı. Bu, eski kutupluluğun hayranlarını kızdırdı (çünkü kendilerine ve adaylarına haksız muamele edildiğinden) ve ikinci kutupluluğa sahip olanlar doğru kişiyi desteklediklerine ikna ettiler (çünkü herkes kendi tarafını alıyor / bakış açısını destekliyor gibiydi). Ama daha da önemlisi, SADECE DİKKATİN YARIŞTA "SEÇİLENLERE" ODAKLANMASI. Ve kimin kazandığı önemli değil, ELITE FAYDALI. Yani, Trump'a bak. Hillary'den daha az savaşçı ve pedo dostu bir adam mı?

İnsanlar ana akım medyanın Bernie'ye karşı önyargılı olduğunu söylüyorlar – çocuklar, REDDIT VE TWITTER VE FACEBOOK ARE ANA AKIŞ MEDYA. Twitter ve Reddit ve Facebook'ta devam eden sansür türlerini gördünüz değil mi? Tüm yayınlar silinir. Trend olan hashtag'ler yok olur. Trend olan videolar (Youtube'da) yok olur ve / veya silinir. Dolayısıyla, ANA KAPSAM KAPSAMI ALAN KİŞİ HAKKINDA KESİNLİKLE HERHANGİ BİR ZARARLI görürseniz, KNOW BİTKİSELDİR.

Tekrar. Gerçek bir aday mı istiyorsun? Tüm Epstein davasını, Panama Papers skandalını, 9/11 hikayesini ve elit dostu her şeyi sorgulayan kişiyi arayın. Arapları ve İsrail'i boklarından çağıran kişiyi ara. Yaptıkları şey için Assange ve Snowden'ı destekleyen kişiyi arayın. Resmi 9/11 anlatısında delikler işaret eden kişiyi arayın. BU büyük olasılıkla bir kuruluş kuklası olma olasılığı en yüksek olan kişidir. Çünkü bunlar dünyamızda sorgulamanıza izin verilmeyen şeyler.

Ama daha da önemlisi, KENDİ GÜCÜNÜZÜ BİLİN. Kesinlikle HERHANGİ BİR "lider / takipçi" sistemine ne kadar çok destek verirseniz, Demokrasi, Sosyalizm, Komünizm ya da neye sahip olursanız olun, seçkinlerin kölesi olmaya devam edersiniz. Çünkü kimi seçerseniz seçin, SİZİ VURACAKLAR, KELİMELERİMİ İŞARETLE.

İyi günler.

“Hayır. Bernie Sanders sorunlarınızı çözmeyecek.” için 28 yanıt

Ordu merkezden ben ali. Slm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 01-02-2020 15:38:56

Samsun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-02-2020 20:18:18

Aksaray merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 21-02-2020 20:16:37

Gaziantep merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun 22-02-2020 10:37:17

Kocaeli merkezden ben ahmet. Slm web siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 22-02-2020 20:40:00

Tunceli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 27-02-2020 15:58:06

Denizli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, sağolun 29-02-2020 22:41:09

Bingöl merkezden ben mehmet. Mrb siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-03-2020 05:20:22

Afyon merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım 05-03-2020 13:36:43

Edirne merkezden ben Aylin. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 08-03-2020 05:22:13

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten yeminle hayran edici, face de paylaştım 17-03-2020 20:38:30

Afyon merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2020 09:52:48

Hatay merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2020 06:41:53

Van merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-04-2020 10:12:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir