Kategoriler
Genel

Hayır .. Ghislaine intihar etmeyecek, Covid’den ölmeyecek. Bunun yerine, Trump’ın yeniden seçilmesini durdurmak için kullanılacak.

Sizler onun bir CIA / Mossad varlığı olduğunu unutuyorsunuz. Neden onu tutuklasınlar ki? Sadece bir sebep olabilir: O, derin devlet düşmanı # 1 Trump’ın çocuklarla seks yaptığını kanıtlayarak ya da şantaj yaparak yeniden seçilmemesini sağlamak için kullanılacaktır – “Yavaşla ya da ben çocuklarla seks yaptığınız ayrıntıları serbest bırakın “. Tutuklamanın zamanlaması (seçimlerden hemen önce) bu planı doğrulamaktadır. Trump, Ghislaine’nin müdahalesinin bir sonucu olarak istifa etti veya seçimleri kaybettikten sonra, onunla gizli bir anlaşmanın parçası olacak hapishaneden serbest bırakılacak.

“Hayır .. Ghislaine intihar etmeyecek, Covid’den ölmeyecek. Bunun yerine, Trump’ın yeniden seçilmesini durdurmak için kullanılacak.” için 14 yanıt

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 22:56:51

Giresun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten harbiden hayran bıraktı, saolun 27-07-2020 13:33:15

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, teraziye tıkladım 02-08-2020 13:16:11

Bolu merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-08-2020 21:55:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir