Bu noktada, insanları hasta eden her şey için birçok tedavi, tedavi ve önlemin var olduğu bir sır değil. HCQ + Zpac çalışır. Trump’tan nefret ettiğinizi biliyorum ama bu kesinlikle alakasız. Ivermectin işe yarıyor. Vit D ve C çalışır.

Çalışırlar. Onlar yapmadıkları için kafanı uçurabilirsin, ama yaparlar, öyleyse siktir et, insanları öldürüyorsun, seni ürkütücü canavar.

Bir durum hayal edin. Yaşı, cinsiyeti, sosyo-politik-dini inançları ne olursa olsun boğulan bir insan var. Bu bir insan. Ve boğuluyorlar.

Şimdi bir yüzer, can simidi, şişirilmiş bir top olan bir insan olduğunu hayal edin. Ve o kişiyi kurtarmak için o şeyi suya atacaklar.

Ve onları durduruyorum. “Pekala, orada çabuk ol dostum. Bu güvenlik şamandıralarının PSI’ı test edildi mi? Bunun gerçekten işe yarayıp yaramayacağını biliyor musun? Ben ve arkadaşlarımın inşa ettiği bu derin deniz baloncuğu makinesini beklemek daha iyi olabilir boğulan insanı kıyıya uçurabiliriz. “

Bana deli derdin. Korkunç bir canavar. Ama daha iyi hale geliyor, biliyor musun Donchya? Çünkü direniyorsun. “O zamana kadar o kişi ölmüş olacak ve bu balon makinesi aylar uzakta ve denenmemiş. O kişiyi şimdi kurtarabilirim!”

“Hayır, hayır, hayır,” diyorum, “ve çeneni kapatmalısın. Bu goril kasetini ağzına koyuyorum. Kapa çeneni.”

Ve o insan boğulur.

Bu, orada iş başında olan hasta, akıl hastası, sapık bir kişi. İşte YouTube budur. İşte Twitter budur. Reddit budur. CNN NPR FOX MSNBC CBS ABC ve diğer tüm alfabe “haber” kaynakları ve kamuya açık tartışma platformları budur.

Lanet cani hortlaklar

Author

11 Comments

1. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım 13-04-2021 01:58:47

2. Nevşehir merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 02:32:18

3. Edirne dan kimler var. Hayır, hayır, hayır. Tekrar söyleyeceğim: Küresel tıbbi otoriteleri, medyayı ve teknoloji platformlarını tıbbi yanlış bilgileri yaymak ve sözde Covid19’un gerçek tedavileri ve tedavileri hakkındaki tartışmaları engellemek için çağırmanın zamanı geldi. . Selamlar bu web sitesi valla iyi, şukuladım , Emine – 115

4. Bu konu : ” Hayır, hayır, hayır. Tekrar söyleyeceğim: Küresel tıbbi otoriteleri, medyayı ve teknoloji platformlarını tıbbi yanlış bilgileri yaymak ve sözde Covid19’un gerçek tedavileri ve tedavileri hakkındaki tartışmaları engellemek için çağırmanın zamanı geldi. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 103

5. Bu konu : ” Hayır, hayır, hayır. Tekrar söyleyeceğim: Küresel tıbbi otoriteleri, medyayı ve teknoloji platformlarını tıbbi yanlış bilgileri yaymak ve sözde Covid19’un gerçek tedavileri ve tedavileri hakkındaki tartışmaları engellemek için çağırmanın zamanı geldi. ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, teşekkürler , Emine – 467

6. Bu konu : ” Hayır, hayır, hayır. Tekrar söyleyeceğim: Küresel tıbbi otoriteleri, medyayı ve teknoloji platformlarını tıbbi yanlış bilgileri yaymak ve sözde Covid19’un gerçek tedavileri ve tedavileri hakkındaki tartışmaları engellemek için çağırmanın zamanı geldi. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 483

7. Ağrı merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım 30-04-2021 15:37:44

8. Karaman merkezden ben . Merhaba web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:30:22

9. Osmaniye merkezden ben banu. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler 07-05-2021 12:58:50

10. Hatay dan kimler var. Hayır, hayır, hayır. Tekrar söyleyeceğim: Küresel tıbbi otoriteleri, medyayı ve teknoloji platformlarını tıbbi yanlış bilgileri yaymak ve sözde Covid19’un gerçek tedavileri ve tedavileri hakkındaki tartışmaları engellemek için çağırmanın zamanı geldi. . Mrb bu web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 98

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link