Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil.

https://www.newsweek.com/parler-pro-trump-call-georgia-runoff-boycott-threatens-mitch-mcconnells-plan-restrain-biden-1549282

Bu Gürcistan Demokrat partisinin planladığı bir şey değilse, önce bunu düşünmedikleri için utanırdım.

… geedavey tarafından gönderildi
[comments]

“Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil.” üzerine 31 yorum

1. Bu konu : ” Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, saolun , emin – 37

2. Bu konu : ” Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 7

3. Bu konu : ” Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 265

4. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-12-2020 21:49:01

5. Kırıkkale dan kimler var. Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. . Mrb siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 477

6. Bu konu : ” Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun , gaye – 164

7. Bu konu : ” Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ali – 397

8. Bu konu : ” Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi iyi, sağolun , hatice – 121

9. Trabzon merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 14-12-2020 18:00:16

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. . Selam herkese siten inanki çok iyi, sağolun , – 398

11. Bu konu : ” Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 200

12. Yozgat dan kimler var. Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 335

13. Eskişehir dan kimler var. Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ali – 227

14. İzmir merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, saolun 01-01-2021 01:43:04

15. Bu konu : ” Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 250

16. Hakkari merkezden ben doruk. Mrb sayfan inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 19:32:07

17. Bu konu : ” Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun , ali – 194

18. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 06:26:01

19. Bolu merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 22-01-2021 02:17:02

20. Erzurum merkezden ben doruk. Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 08:18:24

21. Ardahan dan kimler var. Hayır, tamamen Gürcistan Demokratları tarafından yapılan bir sahte bayrak operasyonu değil. . selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 254

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link