İşte Hazar Mafyası hakkında kısa bir özet.

Yahudiye’nin eski Kananitleri Baal’a tapıyorlardı ve Yawhey’e inanan eski İsrail’le savaşıyorlardı.

Babil Yahudiye’yi istila etti ve bu Cananitleri Kral Cyrus tarafından serbest bırakılıncaya kadar Babil Esaretine aldı.

Sonra Rusya’nın güneyindeki Hazarya topraklarında var oldular. Bu grubun İbrahim’e giden İbranice bir soyu YOKTUR ama Ortodoks Yahudiler var. Farklı ırklardır.

Hazar Kralı Bulan, diğer ülkelere sızan ve Şeytani ritüelleri uygulayan bir Hazar Mafyasının parçasıydı, vb … İnsanların kervanlarını soyuyorlardı, ancak bankacılık yoluyla insanları soymanın daha kolay olduğunu öğrendiler. Faiz kredisi ödemeleri önerdiler, ancak Hazarya’daki Hıristiyanlar ve Müslümanlar buna karşı çıktı. Hazaria’nın Yahudi mezhebi buna uygun olduğu için Kral Yahudiliğe dönüştü ve halkı da öyle yaptı. Gerçekte, Kral Baal ve Şeytan’a tapıyordu.

Rooslar (Ruslar) bunlardan yeterince aldı ve Hazarlıları, Hazar Mafyasının Avrupalı ​​Soylular (Siyah Soylular) için kirli işler yaptığı Batı Avrupa’ya göç etmeye zorlayarak Hazarları yok ettiler.

Hazar Mafyası daha sonra İlyas ve oğlunun Ortadoğu petrol zengini olduğu için Filistin’de İsrail kurmak isteyen Mesih olduğunu iddia eden bir adam üretti. O servetten faydalanabilirler. Siyonizmi kurdular.

Daha sonra, İncil’in Tanrısının kötü olduğu ve çocuklara tecavüz etmek veya ensest dahil olmak üzere yapmaması gerektiğini söylediği her şeyin yapılması gerektiğine dair Gnostik inancını iddia eden Jacob Frank dahil olmak üzere diğer 2 sahte Mesih ortaya çıktı.

Aslında Baal’a tapan Hazar Mafyası olan bu radikal Siyonist grup, Babil Kralı Nemrut ile akraba olan Rothschild’i de üretti. Rothschild İngiltere’de İngiliz Kraliyet Ailesi ile çalışıyordu ve ona Amerikan Devrimi’nde Amerika’ya karşı savaşması için İngiliz Ordusu’nu kurması için finansman sağladı, ancak Rothschild paranın bir kısmını kasasına aktardı ve daha sonra iflas eden Avrupa’da bir bankacılık imparatorluğu kurmak için kullanıldı. İngiltere.

Rothschild’in fon sağlayıcısı Prens William, Adam Wieshap’ın yeni kurulan Illuminati ile 2000 diğer çok zengin insana katıldı. Cizvitler, Wieshap’a Illuminati’yi yapmasını söylediler çünkü tüm zulümlerinden ötürü dünya çapında nefret ettikleri için isimlerini değiştirmek istiyorlardı. Wieshap’in ortağı, Wieshap’ın kişiliğinin ne kadar kötü olduğunu görünce onu terk etti. Wieshap, yeraltı Cizvit kütüphanesinde okuduğu eski Gizem Kültleri gibi şeylerle ilgiliydi.

Daha sonra Alman Hükümeti, Illuminati’yi kaldırdı ve Illuminati’nin amacının dünya çapında tüm Hükümeti ve Dini yok etmek olduğunu duyduktan sonra gizli toplulukları yasakladı. Bu kafa karışıklığı yarattı ve Illuminati’yi saklanmaya zorladı. Eski zamanların bir başka Tiranlık grubu olan eski Şövalye Tapınakçılarının da (özellikle İskoç Ayini) saklandığı gizli Mason Locaları’na saklandılar.

Sahte Mesih Jacob Frank de Rothschild ve Weishap’ın buluştuğu Almanya’ya kaçtı. Toplantıda güçlerini birleştirmeye karar verdiler.

Wieshap, Cizvitlere ve dünya hakimiyetiyle ilgili gizli bilgilerine sahipti.

Rothschild’in parası vardı.

Jacob Frank, Şeytani kült hakkında bilgiye sahipti.

Birlikte, dünyanın dört bir yanındaki güç merkezlerine sızan çok zengin işadamları ve politikacılarla dolu güçlü bir Şeytani Gizli Derneği zorladılar. Bugün dünya çapında 37 milyon Şirkete sahipler.

Almanya 1. Dünya Savaşı’nı kazandı, ancak Siyonistler İngiltere’ye Ortadoğu’da İsrail toprakları vaat ederlerse savaşı kazanacaklarını söylediler. İngiltere kabul etti. Amerikalılar, zorlukla yaptıkları Almanya’yı yok etmeye yardım etmek için 1. Dünya Savaşı’na katılmaya yönlendirildi. Zion, İsrail’i kurmak için Filistin’deki topraklarını aldı.

Yahudileri, Hitler ve Stalin’e onlara zulmetmeleri ve İsrail’e sürmeleri emrini vererek İsrail’e sürdü. Karşılığında, servetlerini koruyacaklar ve Alman malları onlara İsrail’de satılacaktı.

Hazarlı Siyonistler Ortodoks Yahudileri sevmiyor. Asla yapmadılar ve birçoğunun Toplama Kamplarında ölmesine izin vermediler, böylece ırklarını kaçırabilirler. Bugün Yahudiler% 8 Ortodoks ve% 92 Hazar. Hazarların çoğu sıradan siviller olsa da Mafya unsuruyla hiçbir ilgisi yok.

Ortodoks Yahudiler, İncil’den İbrahim’le akraba olan orijinal Yahudiler olarak kabul edilir. Bunların hiçbirinde tamamen masum ve dünya tiranlığıyla hiçbir ilgisi yok. İsimleri Hazar Çetesi tarafından lekelenmiştir.

Hazar Mafyası, dünyadaki antiSemitizminin çoğunun arkasındaki kişilerdir. Antisemitizmi seviyorlar çünkü onlara karşı konuşan herkesi Hitler’in sahibi kendileriyken bir antiSemite olarak çağırma fırsatı veriyor. Hazarlara AshkeNAZI Yahudileri de denir.

Nihayet, Illuminati grupları, Rockafeller acenteleri aracılığıyla hayatın her kesiminden (siyaset, Hollywood, Medya, vb.) 6000 seçkinlerden oluşan bir grup olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki CFR’yi finanse etti. CFR’nin amacı Amerika’daki ABD Anayasasını ve İnsan Haklarını ortadan kaldırmaktır.

Nihai hedefleri, dünya çapındaki tüm Hükümeti ve Dinleri yok etmek ve sonra Satanizmi tamamen köleleştirmek istedikleri insanlara kanunla zorlamaktır.

23 Comments

1. Bu konu : ” Hazar Mafyasını Açıklamak ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , hatice – 498

2. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler 19-05-2021 09:52:39

3. Selam herkese siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

4. Niğde merkezden ben gaye. Slm web siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-05-2021 14:38:26

5. Bu konu : ” Hazar Mafyasını Açıklamak ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 222

6. Afyon dan kimler var. Hazar Mafyasını Açıklamak . Selam herkese web siteniz inan ki iyi, teşekkürler , banu – 114

7. Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, face de paylaştım

8. Hatay dan kimler var. Hazar Mafyasını Açıklamak . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , banu – 78

9. Ardahan merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz vallaha hayran edici, şukuladım 13-06-2021 10:51:26

10. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Yalova merkezden ben hatice. Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 11:28:28

12. Düzce merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun 30-06-2021 08:08:14

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hazar Mafyasını Açıklamak ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 452

14. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-07-2021 22:25:32

15. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Hazar Mafyasını Açıklamak . Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 379

16. Bu konu : ” Hazar Mafyasını Açıklamak ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 241

17. Bu konu : ” Hazar Mafyasını Açıklamak ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 77

18. Sivas dan kimler var. Hazar Mafyasını Açıklamak . merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, tebrikler , Emine – 97

19. Şırnak dan kimler var. Hazar Mafyasını Açıklamak . Merhabalar web sitesi inanki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 28

20. Isparta dan kimler var. Hazar Mafyasını Açıklamak . selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, sağolun , ali – 112

21. Van dan kimler var. Hazar Mafyasını Açıklamak . Selam bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 303

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link