Bunu başka nereye koyacağımı gerçekten bilmiyordum. Ancak bu alıntı çok doğru görünüyor:

“Dünya çapında bir sosyal ağın icadının, aslında nükleer silahlar veya iklim değişikliği yerine teorik olarak tüm teknolojik medeniyetlerin yok olmasına neden olan” Büyük Filtre “olup olmadığını merak etmeye başlamıştım. Belki de zeki bir tür küresel bir bilgisayar ağı icat edecek kadar geliştiğinde, bir tür sosyal medya geliştirecek ve bu varlıkları anında birbirlerine karşı öylesine yoğun bir nefretle dolduracak ki, kendilerini dört ya da dört saat içinde yok edeceklerdi. elli yıl. “

Author

20 Comments

1. Adıyaman merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 22-01-2021 23:59:35

2. Bu konu : ” “Hazır oyuncu İki” den alıntı ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , emin – 11

3. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, şukuladım

4. Bu konu : ” “Hazır oyuncu İki” den alıntı ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , emin – 320

5. Bu konu : ” “Hazır oyuncu İki” den alıntı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden çok iyi, şukuladım , Emine – 450

6. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun

7. Bu konu : ” “Hazır oyuncu İki” den alıntı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 15

8. Selamın aleyküm web siteniz yeminle iyi, şukuladım

9. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Şanlıurfa dan kimler var. “Hazır oyuncu İki” den alıntı . selamun aleyküm siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 243

11. Bu konu : ” “Hazır oyuncu İki” den alıntı ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 90

12. Mardin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım 06-03-2021 06:53:32

13. Tunceli merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 08-03-2021 21:16:18

14. Bu konu : ” “Hazır oyuncu İki” den alıntı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 297

15. Bu konu : ” “Hazır oyuncu İki” den alıntı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 254

16. Kırşehir dan kimler var. “Hazır oyuncu İki” den alıntı . Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , gaye – 446

17. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler 11-04-2021 17:54:57

18. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım 11-04-2021 23:05:02

19. Bu konu : ” “Hazır oyuncu İki” den alıntı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 86

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link