Kategoriler
Genel

Haziran 2019'da, “David Goldberg” Beyaz Saray'da “Project Zypher” i tartışıyor – Hükümetin Siyonizme uyanık olanları öldürme planı. Bunun 2020'de olacağını ve toplumu engelleyen bir salgının kisvesi altında olacağını iddia etti. Görünüşe göre bunu gönderdikten sonra öldü.

https://www.bitchute.com/video/a1kfOD9ROkbj/

Bu konudaki düşünceleriniz neler? Gerçek? Disinfo? Bu David Goldberg kişisi hakkında hiçbir bilgi bulamıyorum ve neredeyse hiç bulunmamış gibi görünüyor.

Ama yine de … bu video aslında geçen yıl oluşturuldu ve oldukça garip şeyler öngörüyor.

Ayrıca, 2017'de tesadüfen, Tom Hanks bir fotoğraf yükledi "Corona Zephyr" tipi bir yazar.

… kte_osrs tarafından gönderildi
[Bağlantı] [Yorum]

“Haziran 2019'da, “David Goldberg” Beyaz Saray'da “Project Zypher” i tartışıyor – Hükümetin Siyonizme uyanık olanları öldürme planı. Bunun 2020'de olacağını ve toplumu engelleyen bir salgının kisvesi altında olacağını iddia etti. Görünüşe göre bunu gönderdikten sonra öldü.” için 9 yanıt

Düzce merkezden ben doruk. Mrb sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım 22-03-2020 14:50:29

Kastamonu merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten inanki iyi, tebrikler 31-03-2020 08:38:18

Ankara merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun 31-03-2020 23:29:53

Burdur merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım 02-04-2020 03:13:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir