Haziran ayında Hindistan’da gökten düşen bu şeye ne oldu?

Yaklaşık 4 ay önce Hindistan’ın Rajasthan şehrinde büyük bir metal parçası uzaydan düştü ve yere yığıldı. Garip bir şekilde, haber kaynakları ona “göktaşı” demekten kaçındı. Kendiniz kontrol edin:

https://duckduckgo.com/?q=Rajasthan+object&t=osx&ia=web

Hindistan hava durumu servisi ele geçirdi ve bundan sonra, en azından bulabildiğim herhangi bir yorum yapmadı.

SS: 6 kiloluk bir nesne Haziran ayında gökten düştü; muhtemelen sadece bir göktaşı, değil mi? Neden tüm haber makaleleri bundan “göktaşı benzeri” olarak bahsediyor?

Düzenle: İşte onların kazdığı bir video

“Haziran ayında Hindistan’da gökten düşen bu şeye ne oldu?” üzerine 8 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz valla mükemmel, sağolun 06-10-2020 18:56:38

2. Edirne merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim mükemmel, sağolun 06-10-2020 21:23:23

3. Amasya dan kimler var. Haziran ayında Hindistan’da gökten düşen bu şeye ne oldu? . Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 82

4. Bilecik dan kimler var. Haziran ayında Hindistan’da gökten düşen bu şeye ne oldu? . Selam paylaşım harbiden hayran edici, şukuladım , memo – 348

5. Karabük merkezden ben memo. Selam paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 19-10-2020 12:23:23

6. Bartın dan kimler var. Haziran ayında Hindistan’da gökten düşen bu şeye ne oldu? . Selam web siten cidden çok iyi, saolun , elif yılmaz – 122

Yorum yapın