Hazırlanıyor [META]

Genç bir adam olarak hapisteyken, mahkum arkadaşlarımın benimle ilgilendiği şeylerden biri, hayatımda aldığım en büyük tavsiyeydi:

“En kötüsünü planlayın, en iyisini umun.”

Bunun son 8 yıldaki hayata yaklaşımımı şekillendirme şekli benzersiz. Bana bu kadar fayda sağlayan başka bir tavsiye almadım.

Hayatım artık şu süreçten ibaret:

– Öngörülemeyen durumlar ortaya çıkarsa; öngörülebilir geleceğe yönelik yeni değişkenler ve potansiyeller görünür hale gelir.

– Bilinçaltı zihninde olası tüm koşulların kavramsallaştırılmasına dayanan değişkenler ve potansiyeller gelişir. En olası potansiyeller bilinçaltı zihin tarafından araştırılır.

– ‘Başlangıç ​​çizgileri’ ortaya çıktıkça, potansiyeller içgüdüsel olarak ‘en kötü’, en kaotik, en travmatik olandan deneyimlenir. en uyumsuz, en ‘talihsiz’ potansiyellerden optimum, en uyumlu olanlara.

-Aksiyon, ‘zirve’ noktasında mevcut enerjiye ve koşulların şekline (iç ve dış) dayalı olarak optimum yörünge ile uyumlu olarak alınır.

Bu şekilde, şahsen benim için (bireyselleştirilmiş bir varlık olarak) her zaman elimden gelenin en iyisini yaptığımı ve şu anda hem iç hem de dış tüm koşullar üzerinde her şeye gücü yeten / tek taraflı / açık bir kontrole sahip olmadığım için emin oldum. her zaman optimum yörünge ile daha rafine bir hizalamaya geçilir (aynı zamanda Gerçek İrade veya Yol).

Merak ettiğim şey Komplo’nun (eğer varsa) ne kadar olduğu (biliyorsunuz. BÜYÜK olanı: herkesi sonsuza kadar köleleştirmek) kendini sevme, halkını sevme, Terra’yı sevme ve lanet olası bir canlı olmayı sevme, her gün zorbalıktan nefes alıp verme ve tekmeleme yeteneğini etkiledi.

Ne dersin dostum? Bu fırtınanın ortasında güçlü mü kalıyorsun?

“Hazırlanıyor [META]” üzerine 43 yorum

1. Van merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 06:33:48

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım 20-09-2020 10:03:22

3. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 01-10-2020 17:11:58

4. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:19:02

5. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 27

6. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selamlar sayfan valla çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 225

7. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok güzel, teşekkürler , – 431

8. Erzurum dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selam bu web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 147

9. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 64

10. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Mrb siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:44:06

11. Van dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 436

12. Ankara merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-12-2020 09:16:43

13. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 258

14. Kütahya dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selam siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 389

15. Manisa merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten inanki mükemmel, saolun 09-01-2021 22:43:30

16. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , – 190

17. Tokat dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 149

18. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 21:54:12

19. Hatay merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 17-01-2021 15:44:14

20. Kırşehir dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Merhaba siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 293

21. Niğde dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Merhaba siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 133

22. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 108

23. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler 31-01-2021 15:28:55

24. Karaman merkezden ben ahmet. Selam sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-02-2021 03:55:58

25. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 130

26. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Merhaba siten inanki çok güzel, şukuladım , ali – 186

27. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden mükemmel, sağolun , Gürbüz – 338

28. Muş dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selamlar web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım , ali – 318

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link