Hazırlanıyor [META]

Genç bir adam olarak hapisteyken, mahkum arkadaşlarımın benimle ilgilendiği şeylerden biri, hayatımda aldığım en büyük tavsiyeydi:

“En kötüsünü planlayın, en iyisini umun.”

Bunun son 8 yıldaki hayata yaklaşımımı şekillendirme şekli benzersiz. Bana bu kadar fayda sağlayan başka bir tavsiye almadım.

Hayatım artık şu süreçten ibaret:

– Öngörülemeyen durumlar ortaya çıkarsa; öngörülebilir geleceğe yönelik yeni değişkenler ve potansiyeller görünür hale gelir.

– Bilinçaltı zihninde olası tüm koşulların kavramsallaştırılmasına dayanan değişkenler ve potansiyeller gelişir. En olası potansiyeller bilinçaltı zihin tarafından araştırılır.

– ‘Başlangıç ​​çizgileri’ ortaya çıktıkça, potansiyeller içgüdüsel olarak ‘en kötü’, en kaotik, en travmatik olandan deneyimlenir. en uyumsuz, en ‘talihsiz’ potansiyellerden optimum, en uyumlu olanlara.

-Aksiyon, ‘zirve’ noktasında mevcut enerjiye ve koşulların şekline (iç ve dış) dayalı olarak optimum yörünge ile uyumlu olarak alınır.

Bu şekilde, şahsen benim için (bireyselleştirilmiş bir varlık olarak) her zaman elimden gelenin en iyisini yaptığımı ve şu anda hem iç hem de dış tüm koşullar üzerinde her şeye gücü yeten / tek taraflı / açık bir kontrole sahip olmadığım için emin oldum. her zaman optimum yörünge ile daha rafine bir hizalamaya geçilir (aynı zamanda Gerçek İrade veya Yol).

Merak ettiğim şey Komplo’nun (eğer varsa) ne kadar olduğu (biliyorsunuz. BÜYÜK olanı: herkesi sonsuza kadar köleleştirmek) kendini sevme, halkını sevme, Terra’yı sevme ve lanet olası bir canlı olmayı sevme, her gün zorbalıktan nefes alıp verme ve tekmeleme yeteneğini etkiledi.

Ne dersin dostum? Bu fırtınanın ortasında güçlü mü kalıyorsun?

“Hazırlanıyor [META]” üzerine 10 yorum

1. Van merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 06:33:48

2. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım 20-09-2020 10:03:22

3. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 01-10-2020 17:11:58

4. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:19:02

5. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 27

Yorum yapın