Genç bir adam olarak hapisteyken, mahkum arkadaşlarımın benimle ilgilendiği şeylerden biri, hayatımda aldığım en büyük tavsiyeydi:

“En kötüsünü planlayın, en iyisini umun.”

Bunun son 8 yıldaki hayata yaklaşımımı şekillendirme şekli benzersiz. Bana bu kadar fayda sağlayan başka bir tavsiye almadım.

Hayatım artık şu süreçten ibaret:

– Öngörülemeyen durumlar ortaya çıkarsa; öngörülebilir geleceğe yönelik yeni değişkenler ve potansiyeller görünür hale gelir.

– Bilinçaltı zihninde olası tüm koşulların kavramsallaştırılmasına dayanan değişkenler ve potansiyeller gelişir. En olası potansiyeller bilinçaltı zihin tarafından araştırılır.

– ‘Başlangıç ​​çizgileri’ ortaya çıktıkça, potansiyeller içgüdüsel olarak ‘en kötü’, en kaotik, en travmatik olandan deneyimlenir. en uyumsuz, en ‘talihsiz’ potansiyellerden optimum, en uyumlu olanlara.

-Aksiyon, ‘zirve’ noktasında mevcut enerjiye ve koşulların şekline (iç ve dış) dayalı olarak optimum yörünge ile uyumlu olarak alınır.

Bu şekilde, şahsen benim için (bireyselleştirilmiş bir varlık olarak) her zaman elimden gelenin en iyisini yaptığımı ve şu anda hem iç hem de dış tüm koşullar üzerinde her şeye gücü yeten / tek taraflı / açık bir kontrole sahip olmadığım için emin oldum. her zaman optimum yörünge ile daha rafine bir hizalamaya geçilir (aynı zamanda Gerçek İrade veya Yol).

Merak ettiğim şey Komplo’nun (eğer varsa) ne kadar olduğu (biliyorsunuz. BÜYÜK olanı: herkesi sonsuza kadar köleleştirmek) kendini sevme, halkını sevme, Terra’yı sevme ve lanet olası bir canlı olmayı sevme, her gün zorbalıktan nefes alıp verme ve tekmeleme yeteneğini etkiledi.

Ne dersin dostum? Bu fırtınanın ortasında güçlü mü kalıyorsun?

Author

60 Comments

1. Van merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 06:33:48

2. Gürbüz Reply

Selamlar siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

3. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım 20-09-2020 10:03:22

4. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, saolun 20-09-2020 14:54:47

5. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 01-10-2020 17:11:58

6. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:19:02

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 27

8. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selamlar sayfan valla çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 225

10. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok güzel, teşekkürler , – 431

11. Erzurum dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selam bu web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 147

12. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım

13. Bartın merkezden ben . Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun 23-11-2020 21:49:37

14. Diyarbakır dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selam siteniz inanki hayran edici, saolun , emin – 33

15. Bartın merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inanılmaz iyi, tebrikler 06-12-2020 14:09:04

16. Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, saolun

17. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 64

18. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Mrb siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:44:06

20. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 436

21. Ankara merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-12-2020 09:16:43

22. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

23. Bartın merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın gerçekten çok iyi, face de paylaştım 22-12-2020 22:49:00

24. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 258

25. Rize dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 437

26. Kütahya dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selam siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 389

27. Manisa merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten inanki mükemmel, saolun 09-01-2021 22:43:30

28. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , – 190

29. Tokat dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 149

30. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 21:54:12

31. Hatay merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 17-01-2021 15:44:14

32. Kırşehir dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Merhaba siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 293

33. Niğde dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Merhaba siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 133

34. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 108

35. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler 31-01-2021 15:28:55

36. Karaman merkezden ben ahmet. Selam sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-02-2021 03:55:58

37. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 130

38. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Merhaba siten inanki çok güzel, şukuladım , ali – 186

39. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden mükemmel, sağolun , Gürbüz – 338

40. Muş dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selamlar web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım , ali – 318

41. selam arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

42. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım cidden çok güzel, teraziye tıkladım 21-03-2021 13:46:41

43. Selamlar web siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım

44. Kars merkezden ben emin. Merhaba sayfa ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 26-03-2021 15:28:45

45. Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

46. Selam sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

47. Bitlis merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım 14-04-2021 09:08:05

48. Niğde dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 238

49. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 388

50. Tekirdağ dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Slm sayfan valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 436

51. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , ali – 364

52. Bu konu : ” Hazırlanıyor [META] ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, sağolun , – 413

53. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . selam arkadaşlar web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 260

54. Osmaniye dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 144

55. Denizli dan kimler var. Hazırlanıyor [META] . Selamlar sayfan gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ali – 334

56. Kırşehir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 22-06-2021 16:12:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link