SS: Aşıların bulaşmayı azalttığını ve ciddi hastalıkları ve ölümü önlediğini gösteren erken veriler, aşılanmış bireylerin daha fazla özgürlüğe sahip olup olmayacağı konusundaki tartışmayı canlandırdı.

https://apple.news/AsI2tgn86QC2xm9mKz8ihvw

… 123Khadeem tarafından gönderildi
[comments]

Author

19 Comments

1. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-02-2021 16:07:32

2. Bu konu : ” Hazırlanmak ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 130

3. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Tunceli merkezden ben doruk. Selamlar web siten inanki iyi, face de paylaştım 05-02-2021 20:10:13

5. Bu konu : ” Hazırlanmak ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim güzel, face de paylaştım , Hasan – 289

6. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Hazırlanmak ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 288

8. Merhaba web siten harbiden ilgi uyandırıcı, saolun

9. Selamlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

10. Giresun dan kimler var. Hazırlanmak . Merhaba web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 342

11. Balıkesir dan kimler var. Hazırlanmak . Mrb paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 499

12. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun

13. Kahramanmaraş dan kimler var. Hazırlanmak . Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, saolun , mehmet – 73

14. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın valla mükemmel, şukuladım 14-03-2021 01:44:10

15. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, tebrikler 19-03-2021 12:21:33

16. Bu konu : ” Hazırlanmak ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 90

17. Konya dan kimler var. Hazırlanmak . Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , doruk – 409

18. Eskişehir dan kimler var. Hazırlanmak . selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 298

19. Bu konu : ” Hazırlanmak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , ziya – 409

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link