Eskiden en sevdiğim haber grubu olan DrudgeReport, Lewinski skandalını 1998’de veya o zaman civarında patlattı. Her neyse, herkes temelde Drudgereport’un ne olduğunu ve herhangi bir yerde eğilirse sağa doğru eğildiğini bilir.

Ama şimdi başka biri tarafından satın alınmış gibi görünüyor. Sürekli solcu bir retoriktir ve ılımlı şeylerden bahsetmiyorum bile, bu yaklaşık 8 ay kadar önce solcu bir toplamla ilgili.

Birçok haber medyasının belirttiği gibi resmi gerekçe, sitenin yaratıcısı Matt Drudge’nin göçmenlik ve duvarla ilgili vaatlerini yerine getirmediği için Trump’a kızmasıydı. Biraz mantıklı, ama Drudge’nin görünüşe göre kendi sitesine izin verdiği bokla, bunun bittiğini düşünemezsin. Satın alınmış gibi görünüyorlar.

Herhangi bir fikir?

Author

58 Comments

1. Yalova dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 9

2. Merhabalar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

3. Muş merkezden ben ali. Selamlar sayfan yeminle çok iyi, teşekkürler 29-10-2020 00:13:29

4. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 431

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 123

6. Tunceli dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Slm sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 95

7. Bursa merkezden ben gaye. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-10-2020 21:05:42

8. Zonguldak merkezden ben mehmet. Mrb sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 29-10-2020 22:04:14

9. Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

10. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran edici, şukuladım

11. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

13. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun

14. Denizli dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 371

15. Mardin merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi gerçekten güzel, tebrikler 31-10-2020 05:00:05

16. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, şukuladım , ali – 231

17. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 452

18. Sivas merkezden ben ali. Slm bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-11-2020 07:57:57

19. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki güzel, tebrikler , ali – 291

20. Nevşehir dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 207

21. Kocaeli dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Slm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 288

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 443

23. Antalya merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 18-11-2020 10:16:45

24. Çankırı merkezden ben Aylin. Selamlar web siten ciddiyim mükemmel, sağolun 18-11-2020 13:15:35

25. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 267

26. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 336

27. Sinop merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha billaha iyi, tebrikler 28-11-2020 19:11:00

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 202

29. Amasya dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Merhaba sayfan yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 49

30. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Merhabalar web siten harbiden iyi, saolun , elif yılmaz – 197

31. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan inan ki mükemmel, sağolun 10-12-2020 05:00:05

32. Bartın dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , – 233

33. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 373

34. Konya dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Mrb paylaşım yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 212

35. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

36. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

37. Van merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, teşekkürler 19-12-2020 17:49:04

38. Mersin merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun 27-12-2020 13:44:45

39. Samsun merkezden ben banu. Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 09:04:14

40. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

41. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , – 157

42. Malatya dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun , – 129

43. Aydın dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 287

44. Şırnak dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Selam sayfan inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 430

45. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 306

46. Van merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım 15-01-2021 12:56:52

47. Van dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 158

48. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 114

49. Bitlis dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Selamlar siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 499

50. Bursa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler 14-02-2021 05:13:45

51. İzmir dan kimler var. H’de DrudgeReport’a ne oldu? . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , Emine – 178

52. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 298

53. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-03-2021 14:59:33

54. Bu konu : ” H’de DrudgeReport’a ne oldu? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 362

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link