Eminim bu iş parçacığı olduğundan, bunu düşünen tek kişi ben değilim, ama ben olduğum kişi olduğum için sarsıldım. Burada ilk kez, bu bok hakkında kız arkadaşım dışında birine ilk kez ulaşıyorum. Politik olarak oldukça liberal biriyim. Bununla birlikte, insanların “Hollywood Çocuk Yiyenler” anlaşmasını “çürütmeye” ne kadar çabaladıkları konusunda zor anlarım var. Gülünç görünüyor, ancak hükümetle veya herhangi bir şekilde bir partiyle bağlantısı olan her medya kuruluşu bu boku yere seriyor.

YouTube bana dünyadaki en tehlikeli komplo hakkında bir video önerdi ve başlık bir yalan değildi. “The Protocols of the Elders of Sion” 6 milyon insanı etkili bir şekilde öldürdü, bu da başlığı tıklama tuzağı haline getirmedi. Benim sorunum, video kitabın 1921’de itibarını yitirdiğini söyleyerek ve temelde bir Rus Psy-Op olduğuna dair ÖNERİLEN bir açıklama vererek kitapla mücadele ettiğinde ortaya çıktı.

Ben kazdım. Kitabı bilmeyenler için, diğer geleneksel Şeytani şeylerin yanı sıra, temelde dünya hakimiyetini planlamak için çok güçlü Yahudi mirasına sahip aile arasında sözde gizli bir buluşma hakkında. Bahsedilen aileler, diğerleri arasında, tipik olarak antisemitik saçmalıklar içinde yetiştirilen Rothschild’leri içerir.

Eskizin getirildiği yer burasıdır. Bu kitap, 1921’de The Times tarafından ve bir kez daha 1924’te bir Alman Gazetesi tarafından gözden düşürülmüştür. The Times’ın sahibi, iflasın bu belirli zamanında Viscount Northcliffe adında bir adamdı ya da Londra’dan Alfred Harmsworth. Harmsworth, Rothschild ailesiyle evlidir.

İkinci hata ayıklama, 1924’te bir Alman gazetesinden geldi ve Yahudi bir ailede doğan Leopold Sonneman adlı bir adam tarafından başlatıldı, Sonneman Orta Çağ’ın sonunda Avrupa’nın omurgasını inşa etmeye yardım etti.

Şimdi, ırkçı, anti-Semitik veya bunun iddia edilebilecek herhangi bir şeyden en uzağım. Hiçbir şekilde gerçeği sunmak ve fikir sormaktan başka bir şey iddia etmiyorum. Rothschilds ve The Sonnemans, tüm Avrupa’yı kapsayan ve servetlerinin bir sonucu olarak birçok şeye bağlanan muazzam Klanlar haline geldiler, bu nedenle isimlerini burada görmek kendi başına çok tuhaf değil, ancak “The Protocols of the Elders of Sion” varsayıldı. en azından doğru olmak gerekirse, zaman bu alarm için bir neden değil mi?

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” * Hear Me Out * “The Protocols of the Elders of Sion” un yanlışlığıyla ilgili kabataslak bir şeyler oluyor ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 115

2. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2021 13:06:28

3. Kırıkkale merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-04-2021 11:18:04

4. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten inan ki hayran edici, tebrikler 12-04-2021 15:07:57

5. Selamlar paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

6. Trabzon dan kimler var. * Hear Me Out * “The Protocols of the Elders of Sion” un yanlışlığıyla ilgili kabataslak bir şeyler oluyor . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, saolun , – 189

7. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 21-04-2021 20:35:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link