Önümüzdeki ay kişisel hedefim Phizer, Moderna ve J & j’den aşı almak. Bu toplam 5 vuruş olacaktır. Ayrıca Astrazeneca’yı da dahil etmek isterim, ancak Kaliforniya’da bana bununla yetinecek bir sağlayıcı bulamıyorum. Biri bana nasıl elde edileceğine dair bilgi verebilir mi?

Teşekkürler!

Author

8 Comments

1. Karabük merkezden ben ziya. Selam web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun 28-03-2021 15:33:09

2. Bu konu : ” Hedef: tüm aşıları elde edin. ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 178

3. Bu konu : ” Hedef: tüm aşıları elde edin. ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 52

4. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

5. Sinop dan kimler var. Hedef: tüm aşıları elde edin. . Merhabalar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 202

6. Kütahya merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, tebrikler 05-04-2021 14:19:11

7. Bu konu : ” Hedef: tüm aşıları elde edin. ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , – 5

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link