“hedeflenen” tamamen yanlış anlaşılıyor.

Geniş bir izleyici kitlesi, büyük paraları veya büyük bağlantıları olan bir kişi değilseniz, hiçbir HÜKÜMET, bodrumunuzda yaşayan sizi özel olarak umursamaz.

Aslında ulusal gruplar tarafından hedef alınan şirketlerle uğraştım – bu hiç hoş değildi. Bilgisayarlarının sabit diskleri her yerde ölüyordu ve diğer bu tür tekno tuhaflıklar – ayrıca ofisleri vücut dışı – muhtemelen müteahhit – gezginler tarafından ziyaret ediliyordu. Geceleri orada olmak istemedim.

Author

35 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Hedeflenen bir birey misiniz? . Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 123

2. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , – 34

3. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 115

4. merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Merhaba paylaşımın harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

6. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler 10-03-2021 14:10:28

7. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 350

8. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , – 18

9. Bitlis dan kimler var. Hedeflenen bir birey misiniz? . selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 245

10. Slm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Kütahya merkezden ben Aylin. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-03-2021 20:07:54

12. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, tebrikler 26-03-2021 07:45:05

13. Karaman merkezden ben Aylin. Mrb web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-03-2021 19:26:41

14. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler

15. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Karaman dan kimler var. Hedeflenen bir birey misiniz? . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , banu – 354

17. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hayran edici, saolun , ali – 249

18. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız inanki çok güzel, teşekkürler

19. Düzce merkezden ben emin. Selamlar web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 24-04-2021 07:15:29

20. Merhabalar web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler

21. Bolu merkezden ben ziya. Mrb sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-05-2021 04:39:04

22. Selam herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

23. Selam siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

24. Kocaeli dan kimler var. Hedeflenen bir birey misiniz? . Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 34

25. Bitlis dan kimler var. Hedeflenen bir birey misiniz? . Slm siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 4

26. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. Slm web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 260

27. Niğde merkezden ben ali. Slm web sitesi vallaha çok iyi, sağolun 12-06-2021 12:11:17

28. Uşak merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 22-06-2021 23:22:42

29. Kilis merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-07-2021 21:43:50

30. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 268

31. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

32. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

33. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-07-2021 12:26:42

34. Afyon merkezden ben ali. selamun aleyküm siten valla güzel, teraziye tıkladım 18-07-2021 04:35:13

35. Aksaray dan kimler var. Hedeflenen bir birey misiniz? . Selam herkese web siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 458

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link