“hedeflenen” tamamen yanlış anlaşılıyor.

Geniş bir izleyici kitlesi, büyük paraları veya büyük bağlantıları olan bir kişi değilseniz, hiçbir HÜKÜMET, bodrumunuzda yaşayan sizi özel olarak umursamaz.

Aslında ulusal gruplar tarafından hedef alınan şirketlerle uğraştım – bu hiç hoş değildi. Bilgisayarlarının sabit diskleri her yerde ölüyordu ve diğer bu tür tekno tuhaflıklar – ayrıca ofisleri vücut dışı – muhtemelen müteahhit – gezginler tarafından ziyaret ediliyordu. Geceleri orada olmak istemedim.

Author

17 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Hedeflenen bir birey misiniz? . Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 123

2. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , – 34

3. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 115

4. merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Merhaba paylaşımın harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

6. Mardin merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler 10-03-2021 14:10:28

7. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 350

8. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , – 18

9. Bitlis dan kimler var. Hedeflenen bir birey misiniz? . selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 245

10. Slm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Kütahya merkezden ben Aylin. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-03-2021 20:07:54

12. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan gerçekten çok güzel, tebrikler 26-03-2021 07:45:05

13. Karaman merkezden ben Aylin. Mrb web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-03-2021 19:26:41

14. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Karaman dan kimler var. Hedeflenen bir birey misiniz? . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , banu – 354

16. Bu konu : ” Hedeflenen bir birey misiniz? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hayran edici, saolun , ali – 249

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link