Bu ne iblisler ne de hükümet tarafından yapılmadı!
İblisler hakkında hükümet hakkında her türlü teori veya teorilerin olması şaşırtıcı, ancak bunlarla bağlantılı birçok işaret olmasına rağmen çok azı onu uzaylılarla ilişkilendiriyor.

EM radyasyonu olsaydı, tüm dünyada bu radyasyonun işaretleri vardı. Beyin benzersiz bir frekans yaratır ve onunla iletişim kurmak için aynı frekansı gerektirir. Dünyanın dört bir yanındaki EM laboratuvarları, dedektörlerini benzersiz bir frekans olarak görürlerdi ve bu uzun zamandır medyada olmuştur.

CIA hükümet uzaylılarla görüştüğünden beri bu yeteneğin farkındadır. Bu gerçekleştiğinde telepatik olarak iletişim kurma becerilerine maruz kaldılar. Bu iletişim, düşünceleri ve sinir sistemini kontrol etmelerini sağlar.

Hükümet bu yeteneğin farkına vardığında, nasıl çalıştığını ve bu yetenekten kendilerini nasıl koruyacaklarını anlamaya çalıştılar.

Bu deneyler insanları bunun hükümetle ilgili olduğunu düşündürdü ama öyle değildi! Ayrıca bu yabancılar, kendileri tarafından kontrol edilenler arasında bu görüşü korumaya özen gösterirler. Ve hükümet, halkın bu gerçeği keşfetmesinden korktuğu için çok az kişi bunu ifşa ettiğinde bu konuyu basitçe inkar ediyor.

Gerçek şu ki, dünyayı eski çağlardan beri yönetmişler ve sonra kendilerini tanrı olarak tanımlamışlardır.

İnsanlar ve uzaylılar arasındaki bu iletişim için pek çok kanıt var ve bu iletişimin özellikleri uzaylıların kullandığı iletişimle aynı ve hedeflenen bireylerin deneyimleri de bunu doğruluyor.

Author

32 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Slm paylaşım inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-03-2021 07:47:29

2. Van merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 10:36:45

3. Amasya merkezden ben ahmet. Mrb web siten vallaha billaha iyi, şukuladım 15-03-2021 10:53:04

4. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

5. Selamlar sayfa cidden çok güzel, twitter da paylaştım

6. Tokat merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 25-03-2021 03:38:31

7. Muş dan kimler var. Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur . Selam sayfa yeminle hayran edici, sağolun , – 438

8. Adana dan kimler var. Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur . Merhabalar siten harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 14

9. Bu konu : ” Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki iyi, şukuladım , banu – 498

10. Bu konu : ” Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 171

11. Muş merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan harbiden güzel, teraziye tıkladım 23-04-2021 00:13:28

12. Bartın merkezden ben hatice. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 23-04-2021 02:22:48

13. Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

14. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

15. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, teşekkürler

16. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

17. Sivas dan kimler var. Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur . Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 98

18. Samsun dan kimler var. Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur . Merhaba web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 424

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 28

20. Düzce dan kimler var. Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur . Selamlar siten vallaha iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 400

21. Erzincan dan kimler var. Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur . Mrb siten valla çok iyi, teşekkürler , Emine – 70

22. Bu konu : ” Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran edici, teşekkürler , mehmet – 4

23. Merhabalar siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 9

25. Kütahya merkezden ben memo. selamun aleyküm siten ciddiyim iyi, teşekkürler 07-07-2021 23:32:55

26. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Bu konu : ” Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 165

28. Muğla merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, teşekkürler 15-07-2021 12:15:50

29. Bu konu : ” Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 334

30. Çankırı merkezden ben hatice. Selam siteniz inanki iyi, şukuladım 17-07-2021 14:56:32

31. Bu konu : ” Hedeflenen Bireyler ve Gangstalking dünya dışı teknolojinin sonucudur ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 184

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link