Bunu hatırlamaya ve araştırmaya devam etmeliyiz. Bu, Mayıs 2020’de San Francisco, CA’da Christine Lynn Harris’in son derece şüpheli ölümü ve muhtemelen öldürülmesidir.

On yıldan fazla bir süredir takip ve elektronik tacize uğradığını iddia etmişti.

“Elektronik taciz, elektronik saldırı, yönlendirilmiş enerji silahları, SFPD tarafından takip denen şeylerin kurbanıyım”

https://humane-rights-agenda.blogspot.com/2009/09/energy-weapon-my-dated-incidents.html

San Francisco’daki evinden ayrıldı ve 17 Mayıs’ta yürüyüşe çıktı. Asla eve dönmedi. Kayıp olarak bildirildi. Cesedi 19 Mayıs 2020’de bir parkta bulundu.

Kayıp olarak bildirilmesine ve cesedi 2 gün sonra bir parkta bulunmasına rağmen, SFPD derhal “faullü oyundan şüphelenilmediğini” ilan etti.

“SFPD sözcüsü Adam Lobsinger, Harris’in ölümünde faul oyunundan şüphelenilmediğini bildirdi. Canyon haberleri, yorum için SFPD Halkla İlişkiler’e ulaştı, ancak yanıt alamadı”

https://www.thesfnews.com/body-found-in-patricias-green-park-identified/55657

Sürekli takip edildiğini, tehdit edildiğini ve saldırıya uğradığını bildirdi. Bu konuda vokaldi. Herkes bunun farkında olurdu. Neden hemen faul oyunundan şüphelenmediler? Neden ilk başta kayboldu? Kaçırıldı mı ??? Ne oldu, SFPD?

Hatta ölümünden önce San Francisco Şehri’ne dava açtı:

“Davacı Christine Lynn Harris, kendisini çeşitli yollarla takip eden ve taciz eden kişilerin bir komplosu tarafından mağdur edildiğini ve görülmeyen” elektromanyetik radyasyon enerjisi “ve” yönlendirilmiş enerji silahları “tarafından saldırıya uğradığını iddia ederek bu davayı başlattı. fiziksel yaralanma.”

https://casetext.com/case/harris-v-city-cnty-of-san-francisco

Yine, görünüşe göre Christine Lynn Harris, San Francisco’da 2 gün boyunca kaçırılmış ve öldürülmüş ve cesedi bulunduğunda hiçbir kırmızı bayrak kaldırılmamış.

Uzun zamandır toplu taciz ve elektronik taciz kurbanıydı.

Hikayesini hatırlamalı ve ölümünü araştırmaya devam etmeliyiz.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 308

2. Merhabalar siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Slm web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, sağolun

5. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü . Merhaba paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 338

6. Manisa merkezden ben memo. Selamlar bu web sitesi inan ki iyi, şukuladım 01-04-2021 15:10:36

7. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-04-2021 20:29:32

8. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

9. Bu konu : ” Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , – 438

10. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, sağolun

11. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, tebrikler , elif yılmaz – 141

13. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Çankırı merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2021 10:53:05

15. Iğdır merkezden ben Emine. Selam web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2021 19:09:42

16. Bu konu : ” Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha iyi, sağolun , banu – 185

17. Yalova dan kimler var. Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü . Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 26

18. Ardahan dan kimler var. Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, tebrikler , Aylin – 109

19. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü . Merhaba herkese siten valla hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 120

20. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım 05-07-2021 06:45:52

21. Bu konu : ” Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz güzel, saolun , ali – 129

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 317

23. İstanbul dan kimler var. Hedeflenen şahıs (TI) Christine Lynn Harris, San Francisco, CA’da öldürüldü . selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 366

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link