Gönderim Bildirimi: Çocuklar … bir saat öncesine kadar kimse perakende hesapları üzerinden GME’yi satın alamaz. Sert bir şekilde düştü ve bir saat içinde 500’den 130’a düştü … Ama şimdi geri sıçrıyor ve 240’ta, dakikalarda% 80’lik bir artış. Bireysel yatırımcılar satın alamazsa, bu diğer hedge fonlarının harekete geçtiği anlamına gelmez mi?

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Hedge fonları … oyunu durduran perakende yatırımcılar değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 10

2. Denizli dan kimler var. Hedge fonları … oyunu durduran perakende yatırımcılar değil . Merhabalar sayfanız valla iyi, şukuladım , memo – 323

3. Slm paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım

4. Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

5. Kırklareli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-02-2021 19:26:07

6. Kırklareli merkezden ben hatice. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 11-02-2021 21:17:17

7. Bu konu : ” Hedge fonları … oyunu durduran perakende yatırımcılar değil ” çok güzel. Merhabalar siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 138

8. Bu konu : ” Hedge fonları … oyunu durduran perakende yatırımcılar değil ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, sağolun , Emine – 188

9. Bu konu : ” Hedge fonları … oyunu durduran perakende yatırımcılar değil ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , hatice – 293

10. Karabük dan kimler var. Hedge fonları … oyunu durduran perakende yatırımcılar değil . Mrb siten valla mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 487

11. Karabük dan kimler var. Hedge fonları … oyunu durduran perakende yatırımcılar değil . Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 44

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hedge fonları … oyunu durduran perakende yatırımcılar değil ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 195

13. Ardahan merkezden ben emin. Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, şukuladım 10-04-2021 09:39:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link