Pek çok insan sağ ve sol ayrımını tartışılmaz olarak görme eğilimindeyken, perspektifin insanları tarihsel olarak nasıl etkilediğini anlamak için bunları bir rehber olarak kullanmak ve belki de ideallerinizi kendiniz düşünmek iyidir, insanlar da akılda tutmalıdır. farklı gruplar arasındaki kavgaları haklı çıkarmak için arkalarındaki anlatıların nasıl manipüle edildiği. Kapitalizm, tüketim toplumu ve kaba sosyal darwinizm ile ilişkilendirilirken, sosyalizm totalitarizm ile benzer bir ilişkiye sahiptir. Her ikisinin de bu tür amaçlar için kullanıldığı doğru olsa da, bu ideolojilerin ne olduğunun parçası olan bir şey değil, Tarihte elitist gruplar tarafından nasıl kullanıldığıyla ilgili.

Kendi ideolojilerini yaratmak ve insanların algısının zaman içinde nasıl manipüle edildiğini anlamak için insanlar bir adım geri çekilmeli ve bunu akıllarında tutmalıdır.

Author

16 Comments

1. Bingöl merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 14:16:41

2. Çorum merkezden ben ziya. Mrb web siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 17-01-2021 14:48:09

3. Samsun dan kimler var. Hegelci diyalektik ve sosyalizm ile kapitalizmin arkasındaki anlatılar. . Slm web siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 440

4. Erzincan merkezden ben ali. Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 17-01-2021 18:46:01

5. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın valla iyi, sağolun 18-01-2021 04:45:33

6. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

7. selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” Hegelci diyalektik ve sosyalizm ile kapitalizmin arkasındaki anlatılar. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 196

9. Niğde merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, tebrikler 23-01-2021 03:56:43

10. Bu konu : ” Hegelci diyalektik ve sosyalizm ile kapitalizmin arkasındaki anlatılar. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 336

11. Kilis dan kimler var. Hegelci diyalektik ve sosyalizm ile kapitalizmin arkasındaki anlatılar. . Mrb siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 137

12. Bu konu : ” Hegelci diyalektik ve sosyalizm ile kapitalizmin arkasındaki anlatılar. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım , ahmet – 249

13. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 08:46:47

14. Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 07-03-2021 15:05:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link