Nedir: Dünyaya küresel ısınmanın siyasi ve medyada tasvir edilmesinin yanlış olduğunu anlatmaya çalışan bilim adamlarının dilekçesi 1992’de Heidelberg Çağrısı’nda öne sürüldü. Bugün 106 ülkeden 72 Nobel Ödülü sahibi olmak üzere 4.000’den fazla imza sahibi imzaladı.

Author

29 Comments

1. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, tebrikler 15-02-2021 16:13:11

2. Çanakkale merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler 15-02-2021 18:19:03

3. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun

4. Siirt merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, saolun 15-02-2021 20:19:40

5. Bu konu : ” Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki çok iyi, tebrikler , ziya – 232

6. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam paylaşım vallaha hayran edici, teşekkürler 15-02-2021 21:00:08

7. Merhaba herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. Slm sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler

11. Osmaniye dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . Merhabalar siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 458

12. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-03-2021 12:16:52

13. Sivas dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . Selamın aleyküm sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 468

14. Karabük dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . Slm siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Emine – 182

15. Antalya dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , mehmet – 150

16. Giresun dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 51

17. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . Selam siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 165

19. Bu konu : ” Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? ” çok güzel. Slm web siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 452

20. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

21. Eskişehir dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . Selam herkese sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 237

22. Van merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın valla iyi, linkedinde paylaştım 22-04-2021 21:22:51

23. Siirt merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 25-04-2021 12:10:16

24. Bu konu : ” Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 478

25. Karaman merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi inanki dikkat çekici, face de paylaştım 06-05-2021 22:21:51

26. Yozgat dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . Mrb web siten ciddiyim iyi, sağolun , – 196

27. Kırıkkale dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 83

28. Bu konu : ” Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 252

29. Adana dan kimler var. Heidelberg itirazına ilişkin fikriniz nedir? . Merhabalar siten inanılmaz çok güzel, şukuladım , gaye – 176

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link