Kategoriler
Genel

Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte.

Bill Gates Ailesi

Resim yayınla

Planlanan Ebeveynlik Yönetim Kurulu – Yaklaşık75

Hala Gates ailesi Blue Blooded soyağacı hakkında bazı bilgiler bulabilirsiniz. Bill Gates Sr., 2.Dünya Savaşı sonrası öjeni hareketi ile yakın bağları olan ve Nüfus Kontrolü olarak yeniden markalaşan ünlü bir Seattle Avukatıydı.

70’lerin ortalarından itibaren Planlanan Ebeveynlik dizininin Mast Başkanı bir dizi tanınabilir Yeni Dünya Düzeni ismine sahiptir. Hey, orada Walter Rothschild.

https://d-state-research.com/home/bill-gates-robber-barons-and-their-bad-ideas-trying-to-figure-out-why-billionaires-are-still-promoting-a- öjeni bile-bile-yatan-bilim-gözden edildi-over-80-yıl-önce /

Annesi daha da derin bir devlettir. Maxwell bankacılığı ailesinden.

Babasının bir zamanlar Federal Rezerv’in Seattle Şubesi Yönetim Kurulu’nda olması, Bill Gates Jr.’ın mütevazi başlangıçlardan gelmediği hakkında bir fikir vermelidir.

Resim yayınla

Jeff Bezos Ailesi

Jeff Bezos“Illuminati” safkan Bill Gates daha az bilinir, ancak potansiyel olarak çok daha ilginç.

Jeff Bezos, önde gelen Teksas ailelerinden geliyor.

Ataları arasında Krallar, Salonlar ve Gises, diğerleri arasında.

Kral Ailesi bir zamanlar Teksas’taki en büyük toprak sahipleridir. Bezos, Gise, Kral Geniş Aile Klanı, ilk servetini Sığır yetiştirerek 100 yıl önce yaptı.

1930’larda, Teksas’ta Petrol’ün bulunmasından birkaç yıl sonra, Krallar ikinci servetlerini yaptılar. (Sahip oldukları inekler, Teksas meralarının hepsinde durdular, toynakları altında petrol vardı.) Yaklaşık 1933’te, o zamanlar en büyük Petrol Hakları sözleşmesi Humble Oil tarafından imzalandı ( Exxon) ve Krallar.

1950’lerde Teksas petrolünü arayan jeologlar Uranyum’u da buldular. King / Gises, uranyumun bulunduğu Doğu Teksas’ta geniş arazilere sahipti.

Eğer bu harika bir şans olarak kabul edilmezse, o zaman Atom Enerjisi Komisyonu’nda (AEC) yönetici düzeyinde bir dedeye sahip olmak, o sırada oldu.

Lawrence Preston (LP) Gözlük, Jeff Bezos’un büyükbabasıydı. 1960’ların başında AEC’nin 30.000 kişilik bir bürokrasiye dönüştürülmesine yardımcı oldu.

Yani, Bezos / Gise (King & Hall) Klanı milyarlarcalarını İnternet’ten yapmadan çok önce, Sığır, Yağ ve Uranyum.

LP Gise çok ilginç bir adam. Olmanın yanı sıra Jeff Bezos’un dedesi, yeterince yakın görünüyorsa akrabaları 20. yüzyıl tarihinde ortaya çıkıyor. Deniz Akademisi’nden Symingtons gibi ünlü ailelerin diğer oğulları ile mezun olan bir Gise var. Birkaç Gises, 1920’lerin Cotulla Texas’ta geleceğin düğününe katıldı. Başkan Johnson devam ediyordu.

Ayrıca Lady Bird Johnson, 1950’lerde Gises ile Uranyum madenciliği işinde ortak yatırımcı olabilir gibi görünüyor. Son olarak, biz hala ikinci karısı hakkında herhangi bir bilgi arıyoruz Lady Bird Johnson kullanıcısının babası. Lady Bird’ün babası en az üç kez evlendi. İkinci karısı “Beulah.” Lady Bird’ün Babasının gelini olmak için doğru yaş aralığındaki bir Beulah Gise var. Beulah Gise’in ikinci eş olup olmadığını öğrenmek istiyoruz (devam edebiliriz.)

Son olarak, Jeff Bezos Büyükbaba, LP Gise ile ilgili. Kurucusuydu ARPA, selefi DARPA, Bu da İnternet’i hemen hemen icat etti.

Jeff Bezos’un Amazon’u “garajından” çıkarmada biraz yardımcı olabileceğini düşünmeyen var mı?

https://d-state-research.com/home/category/deep-state-families/bezos-family/

“Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte.” için 42 yanıt

Bolu merkezden ben banu. Slm web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2020 00:50:36

Erzincan merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-05-2020 05:49:30

Kilis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2020 23:56:02

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:08:08

Uşak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:21:30

Edirne merkezden ben doruk. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 29-05-2020 09:39:47

Düzce merkezden ben Emine. Slm web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım 07-06-2020 15:22:27

Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 18-06-2020 18:54:25

Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun 09-07-2020 02:16:59

Siirt merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-07-2020 23:02:43

Niğde merkezden ben banu. Selam paylaşım valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-07-2020 12:35:26

Kütahya merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-07-2020 15:15:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir