Bill Gates Ailesi

Resim yayınla

Planlanan Ebeveynlik Yönetim Kurulu – Yaklaşık75

Hala Gates ailesi Blue Blooded soyağacı hakkında bazı bilgiler bulabilirsiniz. Bill Gates Sr., 2.Dünya Savaşı sonrası öjeni hareketi ile yakın bağları olan ve Nüfus Kontrolü olarak yeniden markalaşan ünlü bir Seattle Avukatıydı.

70’lerin ortalarından itibaren Planlanan Ebeveynlik dizininin Mast Başkanı bir dizi tanınabilir Yeni Dünya Düzeni ismine sahiptir. Hey, orada Walter Rothschild.

https://d-state-research.com/home/bill-gates-robber-barons-and-their-bad-ideas-trying-to-figure-out-why-billionaires-are-still-promoting-a- öjeni bile-bile-yatan-bilim-gözden edildi-over-80-yıl-önce /

Annesi daha da derin bir devlettir. Maxwell bankacılığı ailesinden.

Babasının bir zamanlar Federal Rezerv’in Seattle Şubesi Yönetim Kurulu’nda olması, Bill Gates Jr.’ın mütevazi başlangıçlardan gelmediği hakkında bir fikir vermelidir.

Resim yayınla

Jeff Bezos Ailesi

Jeff Bezos“Illuminati” safkan Bill Gates daha az bilinir, ancak potansiyel olarak çok daha ilginç.

Jeff Bezos, önde gelen Teksas ailelerinden geliyor.

Ataları arasında Krallar, Salonlar ve Gises, diğerleri arasında.

Kral Ailesi bir zamanlar Teksas’taki en büyük toprak sahipleridir. Bezos, Gise, Kral Geniş Aile Klanı, ilk servetini Sığır yetiştirerek 100 yıl önce yaptı.

1930’larda, Teksas’ta Petrol’ün bulunmasından birkaç yıl sonra, Krallar ikinci servetlerini yaptılar. (Sahip oldukları inekler, Teksas meralarının hepsinde durdular, toynakları altında petrol vardı.) Yaklaşık 1933’te, o zamanlar en büyük Petrol Hakları sözleşmesi Humble Oil tarafından imzalandı ( Exxon) ve Krallar.

1950’lerde Teksas petrolünü arayan jeologlar Uranyum’u da buldular. King / Gises, uranyumun bulunduğu Doğu Teksas’ta geniş arazilere sahipti.

Eğer bu harika bir şans olarak kabul edilmezse, o zaman Atom Enerjisi Komisyonu’nda (AEC) yönetici düzeyinde bir dedeye sahip olmak, o sırada oldu.

Lawrence Preston (LP) Gözlük, Jeff Bezos’un büyükbabasıydı. 1960’ların başında AEC’nin 30.000 kişilik bir bürokrasiye dönüştürülmesine yardımcı oldu.

Yani, Bezos / Gise (King & Hall) Klanı milyarlarcalarını İnternet’ten yapmadan çok önce, Sığır, Yağ ve Uranyum.

LP Gise çok ilginç bir adam. Olmanın yanı sıra Jeff Bezos’un dedesi, yeterince yakın görünüyorsa akrabaları 20. yüzyıl tarihinde ortaya çıkıyor. Deniz Akademisi’nden Symingtons gibi ünlü ailelerin diğer oğulları ile mezun olan bir Gise var. Birkaç Gises, 1920’lerin Cotulla Texas’ta geleceğin düğününe katıldı. Başkan Johnson devam ediyordu.

Ayrıca Lady Bird Johnson, 1950’lerde Gises ile Uranyum madenciliği işinde ortak yatırımcı olabilir gibi görünüyor. Son olarak, biz hala ikinci karısı hakkında herhangi bir bilgi arıyoruz Lady Bird Johnson kullanıcısının babası. Lady Bird’ün babası en az üç kez evlendi. İkinci karısı “Beulah.” Lady Bird’ün Babasının gelini olmak için doğru yaş aralığındaki bir Beulah Gise var. Beulah Gise’in ikinci eş olup olmadığını öğrenmek istiyoruz (devam edebiliriz.)

Son olarak, Jeff Bezos Büyükbaba, LP Gise ile ilgili. Kurucusuydu ARPA, selefi DARPA, Bu da İnternet’i hemen hemen icat etti.

Jeff Bezos’un Amazon’u “garajından” çıkarmada biraz yardımcı olabileceğini düşünmeyen var mı?

https://d-state-research.com/home/category/deep-state-families/bezos-family/

Author

126 Comments

1. Bolu merkezden ben banu. Slm web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2020 00:50:36

2. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım

3. Erzincan merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-05-2020 05:49:30

4. Kilis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2020 23:56:02

5. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:08:08

6. Yozgat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz cidden iyi, teşekkürler 14-05-2020 08:21:25

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, teşekkürler

8. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:21:30

9. Isparta merkezden ben banu. Slm siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 08:21:34

10. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, şukuladım

11. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Mrb paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

13. Selam paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

14. Konya merkezden ben ali. Selam paylaşım inanılmaz hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 11:30:58

15. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

16. Merhaba herkese paylaşım valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

18. Edirne merkezden ben doruk. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 29-05-2020 09:39:47

19. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

20. Düzce merkezden ben Emine. Slm web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım 07-06-2020 15:22:27

21. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 18-06-2020 18:54:25

22. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

23. Merhabalar sayfanız ciddiyim mükemmel, teşekkürler

24. Adana merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun 09-07-2020 02:16:59

25. Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

26. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

27. Siirt merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-07-2020 23:02:43

28. Niğde merkezden ben banu. Selam paylaşım valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-07-2020 12:35:26

29. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-07-2020 15:15:01

30. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

31. Selam herkese siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

32. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

33. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

34. Selam herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

35. selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-08-2020 16:20:39

37. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Selamlar web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten vallaha iyi, şukuladım 27-08-2020 20:35:42

40. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Siirt merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi inan ki iyi, tebrikler 06-09-2020 13:26:26

42. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, face de paylaştım

43. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Slm web siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 22-09-2020 19:45:17

44. Selamlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

45. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:30:47

46. Merhaba siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

47. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

48. Bilecik dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 142

49. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 457

50. Tokat dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , hatice – 106

51. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 257

52. Hatay dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Merhabalar sayfa vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 74

53. Selam herkese sayfanız gerçekten çok iyi, teşekkürler

54. Aksaray dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 232

55. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 405

56. Zonguldak dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 243

57. Ordu dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 217

58. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 212

59. Ardahan merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun 30-11-2020 07:24:38

60. Merhabalar siten valla çok güzel, teraziye tıkladım

61. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 246

62. Kayseri merkezden ben banu. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-12-2020 20:19:41

63. Gaziantep merkezden ben doruk. Merhaba web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler 02-12-2020 17:49:17

64. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

65. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 83

66. Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

67. Çanakkale merkezden ben doruk. Slm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 17-12-2020 10:49:59

68. Kocaeli merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-12-2020 11:41:14

69. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

70. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

71. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Slm sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 45

72. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 30-12-2020 22:52:07

73. Giresun dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Slm siteniz süper ötesi çok güzel, saolun , emin – 293

74. Isparta dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Selamlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 457

75. Yalova merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-01-2021 16:37:34

76. Erzurum dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Selam herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 358

77. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 399

78. Merhaba sayfan inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

79. Çorum dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 271

80. Mardin dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, şukuladım , Emine – 358

81. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 39

82. Kırklareli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 29-01-2021 13:21:12

83. Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, saolun

84. Tokat merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 08:59:20

85. Kayseri merkezden ben doruk. Mrb web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım 02-02-2021 02:35:58

86. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

87. Selam web siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

88. Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

89. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 134

90. Çankırı merkezden ben memo. Selam herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 20-02-2021 17:40:39

91. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Merhaba web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 457

92. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

93. İstanbul dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 262

94. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 416

95. Merhaba herkese sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

96. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 30-03-2021 14:09:17

97. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 245

98. Bilecik merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 06-04-2021 00:31:40

99. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, linkedinde paylaştım

100. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Merhabalar web siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 394

101. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, sağolun , hatice – 324

102. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , doruk – 264

103. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran edici, saolun , emin – 30

104. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok iyi, saolun , gaye – 394

105. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 154

106. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

107. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın yeminle çok güzel, saolun 07-05-2021 05:48:08

108. Iğdır dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Selam herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , hatice – 357

109. Bitlis merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler 22-05-2021 08:41:49

110. Muş dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Merhaba siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 277

111. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 359

112. Kocaeli merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız inanki dikkatimi çekti, saolun 11-06-2021 08:26:10

113. Bu konu : ” Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , emin – 320

114. Merhaba sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

115. Tunceli dan kimler var. Hem Gates hem de Bezos, önde gelen Derin Devlet Ailelerinden geliyor. Kendilerini orta sınıf müstehcenlikten kopardıkları tüm anlatı bir sahte. . Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 191

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link