Nafile bir duruma kapıldığımı varsayalım, sadece nesnellik için çabalamak için sinir bozucu durumdan bahsetmiyorum bile

Seçim sahtekarlığının gerçekleştiğini hissediyorum ve sistem şu anki haliyle kötüye kullanmak için çok kolay. Ayrıca Trump’ın gitmesi gerektiğine de inanıyorum. O çok hasta ve sırf bir şeye giremediği için bir şeylere zarar vermek için çok hızlı. İşte buradayım. Bir denge kurmaya çalıştım, bu sahtekarlık neredeyse kesin olarak gerçekleşti, ancak birinin kolayca kanıtlayacağı türden değil

Ama kendinizi kandırmayın. Ve kendinizi kırmızı kandırmayın. Kendinizi turuncu kandırmayın. Her tarafta oldu. Muhtemelen çoğunlukla kırmızı renkte ama tartışmalı. Postayla oy kullanırken hile yapmak çok kolaydır. Neden yapmıyorsun, mesele bu. Temelde hava geçirmez cezalandırma – denemek için akıllıca ve gerçekte en kötü durum, fazladan oylarınız üzerinde durulmamasıdır

Bu körü körüne inanmak, sadece bir tarafın aldattığı saçmalığı, hepsinin en kötü kısmı. Kelimenin tam anlamıyla orada oturup diğerlerinin yaptığını iddia edecek, sonra uykulu sosyalistlerini ya da turuncu makyaj tanrısını tam olarak bilmediklerini iddia edecek bu çocuklar var. Devam edin ve beni burada da yasaklayın sanırım. Bu reddit saçmalığı kanserdir. Diğer çıkışlar kadar kötü olmadığını düşünerek yanlış adlandırdım. Daha da kötüsü olabilir

… flik777 tarafından gönderildi
[comments]

Author

29 Comments

1. Kastamonu dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 18

2. Karaman merkezden ben . Selamlar siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-12-2020 06:32:53

3. Mardin dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . Merhabalar siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 436

4. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Slm web siten harbiden hoşuma gitti, saolun 29-12-2020 21:50:23

5. Bu konu : ” Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , banu – 341

6. Balıkesir dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . Selamlar web siten ciddiyim iyi, face de paylaştım , gaye – 364

7. Aksaray dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , doruk – 403

8. Bu konu : ” Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 131

9. Bu konu : ” Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 254

10. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-01-2021 12:06:00

11. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, teşekkürler

12. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 73

14. Bu konu : ” Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, şukuladım , mehmet – 466

15. Konya dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . Merhaba web siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun , Emine – 139

16. Yalova dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 309

17. Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla iyi, tebrikler , doruk – 76

19. Diyarbakır dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . Slm sayfanız cidden çok iyi, teşekkürler , Aylin – 57

20. Giresun dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . Selamlar paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , ahmet – 23

21. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . Merhaba web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 205

22. Diyarbakır merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-03-2021 23:44:30

23. Bu konu : ” Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 78

24. Niğde dan kimler var. Hem Muhafazakar hem de Politika tarafından yasaklandı. Heh . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 494

25. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Antalya merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 18:44:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link