Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu

Bu yere ne yaparlarsa yapsınlar, mümkün olduğunu düşündüğüm her şeyden çok daha yıkıcı ve geniş kapsamlıydı. 2019’da, kelimenin tam anlamıyla tüm internet kullanıcılarının bir gecede öldürüldüğü ve değiştirildiği hissine kapıldı. Artık sadece sınırdaki siteler organik gibi görünüyor. Bu sadece tuhaf ve ürkütücü ama yine de Çin’in tam olarak ne yaptığını bilemiyorum. Tüm farklı kişiliklerin, görünüş yerine kişilik açısından haricinde, Fairly Odd Parents’ın gri blob bölümü gibi, gerçekten sıkıcı ve yaratıcı olmayan tek bir kişiyle değiştirildiklerini hissettiğini biliyorum.

“Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu” üzerine 29 yorum

1. Tokat dan kimler var. Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu . Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ali – 387

2. Bu konu : ” Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 419

3. Tokat merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun 08-12-2020 09:25:59

4. Rize dan kimler var. Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu . Selamlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 470

5. Bu konu : ” Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu ” çok güzel. Selam siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 137

6. Batman dan kimler var. Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 308

7. Bu konu : ” Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 224

8. Bu konu : ” Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 350

9. Siirt dan kimler var. Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu . Merhaba sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 68

10. Aydın dan kimler var. Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu . Selamın aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 425

11. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 10-01-2021 22:07:55

12. Ardahan dan kimler var. Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu . Merhaba herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 123

13. Düzce dan kimler var. Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 212

14. Bu konu : ” Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 122

15. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, teşekkürler 04-02-2021 19:52:20

16. Kocaeli dan kimler var. Hem Reddit hem de 4chan, Çin’in Reddit’i satın aldığı anda tam anlamıyla çöp oldu . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 313

17. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-02-2021 14:12:12

18. Kars merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 13:20:26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link