Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri”

Bu yüzden bir tavşan deliğine düştüm ve “Yürütme Birliği” adlı hükümet paydaşları tarafından verilen askeri ödüllerle karşılaştım. Bu EA’lar bir ton şehirde ama üstlerinde Kıdemli Yönetici Derneği (SEA) olan adımı buldum.

SEA web bağlantısı: https://seniorexecs.org/

Bu bağlantıya giderseniz, Biden & Trump kampanyasına çok benzer şekilde okunan “son haberler” altına PDF mektupları eklediler. Kısa bir genel bakış olarak 5 temel öneri şunlardır:

1. Kamu Hizmetinde Uzmanlık ve Yetkinlik Savaşını Bitirin

2. Merit Sistemini Canlandırın

3. Ulusal Hizmet Kültürü Oluşturun ve Hizmet Fırsatlarını Genişletin

4. Federal İşgücünün Yeteneğine Yatırım Yapın

5. Federal Bütçeyi elden geçirin

Öneriler komutlar gibi okunduğu için bu bilginin ilginç olduğunu düşündüm. Öncelikle, kendi ajanslarından olmayan devlet görevlileri veya SEA, Kamu Hizmeti Ortaklığı ve Volcker Alliance’ın “SES için Ortak Politika Gündemi” ne kızmış görünüyorlar. Volker ittifakı, kurucunun Federal Rezerv’in başkanı, Rockefeller Group, Inc.’in üyesi ve bir dizi başka şeyin üyesi olması nedeniyle kırmızı bayraktı.

Benim gibiyseniz ve ipleri gerçekten kimin elinde tuttuğunu çözmeye çalışıyorsanız, siteyi ve yayınlarını okumaya değer bulabilirsiniz 🙂

“Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri”” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri” ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 157

2. Bu konu : ” Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri” ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 212

3. Bu konu : ” Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, saolun , ahmet – 150

4. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler 14-10-2020 10:11:26

5. Bu konu : ” Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 410

6. Çankırı dan kimler var. Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri” . Selam herkese web siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 201

7. Bu konu : ” Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri” ” çok güzel. Slm siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 162

8. Düzce dan kimler var. Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri” . Merhabalar web siten inan ki güzel, saolun , hatice – 440

9. Rize merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-10-2020 12:16:27

10. Bartın dan kimler var. Hem Trump hem de Biden kampanyasına SEA “tavsiyeleri” . selamun aleyküm siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 126

11. Ankara merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 23-10-2020 16:54:23

Yorum yapın