Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular.

Hemşireyim. Son haftalarda gün ışığına çıkan bir şeyi ele almanın önemli olduğunu düşünüyorum.

Tüm Covid “salgını” boyunca benimle pek iyi çözülmeyen çok sayıda soruna şahit oldum. Bu son hastane politikası, hastanelerin mevcut hastanede yatan hastalara uygun şekilde hitap etmesini gerçekten sorgulamama neden oldu.

Şu anda, yarı özel bir odada pozitif bir COVID oda arkadaşına maruz kalan herhangi bir hasta, 14 gün boyunca COVID izolasyonuna tabi tutuluyor. Test sonuçlarına bakılmaksızın 14 gün boyunca tecrit edilmişlerdir. Yine de, pozitif hastayla ilgilenen personel değil. İşe gelmemiz ve semptomlar için ‘izlememiz’ bekleniyor. Ayrıca, evimizdeki biri pozitif çıkarsa ve semptomları tekrar ‘izlese’ de işe gelmemiz beklenir.

Hiçbirinizi bilmiyorum ama bu size tuhaf gelmiyor mu? Bana göre bu, sağlık hizmetlerinin mutlak geri dönüş senaryosu, ancak personel bulma zorluklarıyla baş başa kaldık, bu yüzden tamamen atlandı.

Sen yargıç ol.

“Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular.” üzerine 27 yorum

1. Antalya dan kimler var. Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 55

2. Bu konu : ” Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 372

3. Karabük merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 06-01-2021 11:50:43

4. Aydın dan kimler var. Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. . Slm sayfa süper ötesi iyi, tebrikler , ahmet – 390

5. Bu konu : ” Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 380

6. Bu konu : ” Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Hasan – 402

7. Bu konu : ” Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. ” çok güzel. Mrb siteniz valla güzel, twitter da paylaştım , ali – 258

8. Tokat merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 07-01-2021 08:01:13

9. Bu konu : ” Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 262

10. Bu konu : ” Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 240

11. Edirne dan kimler var. Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. . Slm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , gaye – 212

12. Bu konu : ” Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 115

13. Kilis merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-01-2021 23:01:03

14. Bu konu : ” Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 248

15. Gaziantep dan kimler var. Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 401

16. Bolu dan kimler var. Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. . Mrb bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 130

17. Balıkesir merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 08-02-2021 04:47:41

18. Bu konu : ” Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 24

19. Balıkesir merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sağolun 25-02-2021 03:21:22

20. Zonguldak dan kimler var. Hemşire, hastanedeki karantina protokollerinin etkililiğini, özellikle ön saflarda çalışanların olası maruziyetini sorgular. . Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 166

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link