İş arkadaşlarım işte konuşuyorlardı ve içlerinden biri hastanedeyken nasıl olduğunu söylüyordu, Bir erkek hemşire pandeminin gerçek olduğuna veya covid’in göründüğü kadar kötü olmadığına nasıl inanmadığını söylüyor ve bunun olduğunu söylüyordu. onu aşırı derecede üzdü ve diğer iş arkadaşım temelde “ÇILGIN MI CİDDİ MİYİZ VE O BİR HASTANEDE ÇALIŞIYOR” diyordu.

Bunu düşünmek için biraz zaman ayıralım, bir Fast Food restoranında çalışıyoruz, Hemşire belli ki bir hastanede çalışıyor, diğer doktorlar arasında, onun neden bahsettiğini bildiğini veya en azından söylemek için bir nedeni olduğunu varsaymak kesinlikle güvenli olmaz mıydı? PETES aşkına, gerçekten beyinleri yıkanmış ve netlik kazanmak için karşıt görüşlere sahip insanlarla gerçek bir sohbet yapamayacak kadar yıkanmış insanlardır,

Author

45 Comments

1. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle iyi, tebrikler , gaye – 229

2. Aydın dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ali – 345

3. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler

4. Ağrı dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . Merhaba siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 460

5. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 144

6. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, şukuladım , ali – 117

7. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 326

8. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 91

9. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 421

10. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

11. Edirne dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 82

12. İzmir dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 65

13. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , emin – 196

14. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun , Emine – 418

15. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-06-2021 03:21:13

16. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim iyi, sağolun , banu – 34

17. Trabzon dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . Mrb web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 101

18. Zonguldak merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 22-06-2021 12:54:54

19. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 02:19:19

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 435

21. Samsun merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, saolun 24-06-2021 02:00:36

22. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım , ali – 38

23. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, sağolun 11-07-2021 22:54:52

24. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 244

25. Erzincan merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 13-07-2021 23:15:52

26. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

27. Hakkari dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . Mrb paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 441

28. Kilis merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 24-07-2021 01:45:11

29. Mardin merkezden ben ahmet. Slm sayfan harbiden güzel, şukuladım 28-07-2021 18:35:03

30. Malatya merkezden ben emin. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-07-2021 19:58:52

31. Edirne dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . Merhabalar paylaşım yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 233

32. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 210

33. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun 08-08-2021 16:31:33

34. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 67

35. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Tokat dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . selamun aleyküm web siten inanki iyi, teşekkürler , Hasan – 400

37. Bu konu : ” Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 299

38. İstanbul merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-09-2021 04:51:31

39. Karaman dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . Slm web siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , memo – 435

40. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, saolun 08-09-2021 19:35:51

41. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-09-2021 23:55:22

42. Ardahan dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . Merhaba siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 178

43. Burdur dan kimler var. Hemşire pandemiye inanmadığını söyledi . Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 196

Write A Comment