Kategoriler
Genel

Hemşirelik Tesisi ve Tüm Yerel Hastane Sisteminin Olası Ceza İhmali

Önceden var olan ciddi tıbbi durumları olan 71 yaşında bir arkadaşım var. Jeremy Hillary Boob Ph.D.’den sonra ona Jeremy diyeceğim. (Sarı Denizaltı)

Birkaç yıl önce, karşılıklı bir arkadaşım bana Jeremy’ye evinde yapılması gereken bir şey konusunda yardım etmek isteyip istemediğimi sordu ve Jeremy’ye gelecekte gerekirse sadece komşu olarak yardım edeceğime gönüllü oldum. .

Yıllar geçtikçe, yolunun sonunda toprak yolda hendekleri doldurdum, çıkış yolunda yerinden tonlarca kir taşıyordum, erozyonu düzeltmek için araba yolunda kaya barajları inşa ettim ve onu aldım düzenli prosedürleri için hastaneye, doktor randevularına, alışverişe ve yerel yemek kilerindeki yemek kutusunu almak için. Arabasındaki radyatör hortumunu değiştirdim, bazı sızıntıları düzeltmek için çatısına çıktım, yatağındaki yatağı iki kez değiştirdim. .. ihtiyacı olan ve artık kendi kendine yapamadığı her şey. Düştükten ve kalkamadıktan sonra onu yerden iki veya üç kez almak zorunda kaldım.

Son birkaç aydır durumunun azaldığını fark etmiştim. Ara sıra ve daha sık, ayağa kalkmasına ve kamyona binip inmek için bacaklarını kaldırmasına yardım etmek zorunda kalıyordum.

Nisan ayının ikinci veya üçüncü haftasında, uyumaya çalışırken boğazındaki mukus ve idrara çıkma zorluğu nedeniyle uykuda çok zorlandığını anlatmaya başladı.

Düzenli prosedürü için onu 22 Nisan’da hastaneye götürdüm. Ben onu beklemek için hastaneden caddenin karşısında otoparkta bekledi, çünkü şehirde yapmak için gereken başka bir şey yoktu.

Jeremy beni aradı ve muhtemelen böbreğini bloke eden bir safra taşı ve her iki akciğerdeki sıvı için onu kabul edeceklerini söyledi.

Ertesi gün, Jeremy bana birkaç saat uzaklıkta onu hastaneye götürdüklerini söyleyen bir mesaj gönderdi, ancak mesajı günler öncesine kadar tam olarak anlamadım, çünkü mesaj tamamlanmadı.

Bir hafta kadar oradaydı ve onu buradaki hastanenin arkasında bir hemşirelik ve kurtarma fakültesine transfer ettiler.

Bir gün, tesisteki birisinin bu aptal wuflu için pozitif test yaptığını ve tesisteki herkesi test edeceklerini duyduğunu söyledi.

Bu konuda daha fazla bir şey duymadım ve muhtemelen aklımı tamamen kaybetti, çünkü Jeremy bu konuda fazla endişe duymadı.

17 Mayıs Pazar günü onu hastaneden aldım ve evine götürdüm ve birkaç şeyle yardım ettim.

Bazı şeylere yardımcı olmak için Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü evindeydim. Hastanede yattıktan ve üç buçuk hafta iyileştikten sonra çok zayıftı.

Çarşamba gecesi beni aradı ve sigorta şirketindeki bir hemşireyle uyku yoksunluğu hakkında konuştuğunu ve değerlendirme için acil servise gitmesini tavsiye ettiğini söyledi ve benden bir yolculuk istedi.

Kamyonda tekerlekli sandalye için beklerken Jeremy, hemşirelik tesisindeki pozitif testin söylentisinden bahsetti ve TAHLİYE EDİLMEDEN ÖNCE ONUNU TEST ETMEDİ.

Acil serviste 23:00 hakkında kontrol edildi ve ben onun çağrısı için kasabada bekledi.

Saat 01: 30’da Jeremy aradı ve bana bir röntgen ve BT taramasının pnömoni gösterdiğini ve test sonuçlarından önce buna zaten COVID-19 dediklerini söyledi.

Bu akşam onu ​​kontrol etmesi için aradım.

Jeremy bana testin COVID-19 için tekrar olumlu geldiğini bildirdi.

Perşembe akşamı söylediklerinden 180 derece olan hemşirelik tesisinden geldiğini, durumundaki düşüşle ilgili gözlemlerimi kabul ettiğinden ve sözleşmeyi imzaladığında maruz kalmanın muhtemelen birkaç ay önce olduğundan şüpheleniyor. .

O ve ben, Kasım veya Aralık aylarına kadar, başka bir komşunun korkunç bir şeyleri olduğunda, daha sonra kalp krizi, felç, bir veya daha fazla nöbet ve zatürre geçirip maruz kalmadığını merak ediyorum.

Ancak Jeremy, maruz kalmanın hemşirelik fakültesinde olduğundan oldukça emin olduğunu söyledi.

Asemptomatiktim. Ne kadar süre önce maruz kaldığımı merak etmeliyim.

Bu aptallık veya kötü muamele miydi? Düşünceler?

Düzenleme: Boob

“Hemşirelik Tesisi ve Tüm Yerel Hastane Sisteminin Olası Ceza İhmali” için 33 yanıt

Aksaray merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-05-2020 05:18:16

Çankırı merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 06-06-2020 21:02:39

Trabzon merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 29-06-2020 06:59:12

Yozgat merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, tebrikler 01-07-2020 13:25:06

Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-07-2020 09:19:00

Aydın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım 12-07-2020 08:50:21

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-07-2020 00:52:59

Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2020 06:14:57

Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 07-09-2020 23:35:52

Batman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 17:10:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir