Aşılarla neler olduğunu anlamaya başlayabilmeniz için bir şeyler paylaşmak istiyorum. Yani bir biyolojik silah oldukları. Bunun için başka bir kelime yok. Çocukları büyük eczacılık için nakit ineklere dönüştürüyorlar ve bunun için hiçbir sorumluluk üstlenmiyorlar. Bu iğrenç – politikacılarımız, sağlık kurumlarımız ve bilimimiz onlar tarafından satın alındı. Hepsi para karşılığında çocukların sağlığını yok etmek için ruhlarını sattılar. Büyük ilaç, dünyanın gördüğü en büyük kötülüklerden biridir.

Aşılarda Fetal Hücre DNA’sına İlişkin Kanun Yapıcılara Açık Mektup Nisan 2019:

Benim adım Doktor Theresa Deisher. Görevi halkı aşı güvenliği konusunda eğitmek ve ayrıca halka daha iyi ve daha güvenli aşılar sağlamak için üreticilere baskı yapmak olan Sound Choice İlaç Enstitüsünün Kurucusu ve Baş Bilimcisiyim. Doktora derecemi Stanford Üniversitesi Moleküler ve Hücresel Fizyoloji alanında 1990 yılında aldım ve doktora sonrası çalışmalarımı Washington Üniversitesi’nde tamamladım. Kariyerim ticari biyoteknoloji endüstrisinde geçti ve temel biyolojik ve ilaç keşiflerinden klinik geliştirmeye kadar çalışmalar yaptım.

Milletvekilleri ve halk tarafından bilinmesi gereken Kızamık-Kabakulak-Kızamıkçık aşısındaki fetal DNA kontaminantları hakkındaki reddedilmemiş bilimsel gerçekler hakkında yazıyorum.

Merck’in MMR II aşısı (ayrıca suçiçeği, Pentacel ve tüm Hep-A içeren aşılar), insan fetal hücre hatları kullanılarak üretilir ve üretim sürecindeki insan fetal DNA’sı ile ağır bir şekilde kontamine olur. Çocuklarımızdaki seviyeler aşılama sonrası çocuğun yaşına, kilosuna ve kan hacmine bağlı olarak 5 ng / ml’ye kadar çıkabilmektedir. Bu seviyenin, otoimmün saldırılara neden olabilen Toll benzeri reseptör 9’u (TLR9) aktive ettiği bilinmektedir.

Çok küçük miktarlarda fetal DNA’nın otoimmün yeteneğini göstermek için şunu düşünün: Doğum, annenin kan dolaşımında biriken bebeğin fetal DNA’sı tarafından tetiklenir ve bebeğin muazzam bir bağışıklık reddini tetikler. Bu emek.

Şöyle çalışır: fetal DNA parçaları[i] Yaklaşık 300 baz çifti uzunluğundaki bir bebekten hamile bir annenin serumunda bulunur. 0,46 – 5,08 ng / mL arasına ulaştıklarında, TLR9 mekanizması aracılığıyla emeği tetiklerler[ii]. Karşılık gelen kan seviyeleri 0.22 ng / ml ve 3.12 ng / ml’dir. Bir çocukta fetal tarafından üretilen aşılar enjekte edildikten sonra fetal DNA seviyeleri, anne tarafından bebeğin otoimmün reddini tetikleyen aynı seviyeye ulaşır.

Aşılarımızı kirleten fetal DNA’nın zararsız olduğunu söyleyen biri, ya bağışıklık ve Toll benzeri reseptörler hakkında hiçbir şey bilmiyor ya da doğruyu söylemiyor.

Fetal DNA, doğumu tetikleyebiliyorsa (doğal olarak istenen bir otoimmün reaksiyon), aşılardaki aynı seviyeler bir çocukta otoimmüniteyi tetikleyebilir. Aşılarda bulunan parçalanmış fetal DNA benzer büyüklüktedir, ~ 215 baz çiftidir.[iii]

Bu, aşılardaki fetal DNA kontaminantlarının düşük zararsız miktarlarda olmadığının doğrudan biyolojik kanıtıdır. Çok güçlü bir proinflamatuar tetikleyicidirler.

Bir çocuğa insan fetal (ilkel) öz-olmayan DNA parçalarının verilmesi, çocuğun kendi DNA’sı ile çapraz reaksiyona girecek bir bağışıklık tepkisi oluşturabilir, çünkü kontamine edici DNA, çocuğun kendi DNA’sına çok benzer örtüşme bölümlerine sahip olabilir.

Otistik bozukluğu olan çocukların dolaşımlarında otistik olmayan çocukların sahip olmadığı insan DNA’sına karşı antikorlar vardır. Bu antikorlar, otistik çocuklarda otoimmün ataklarda rol oynayabilir.[iv]

Duke Üniversitesi yakın zamanda yapılan bir çalışmada, otizm spektrum bozukluğu olan çocuklar kendi bankalarında bulunan otolog kordon kanı ile tedavi edildiğinde davranışta önemli gelişmelerin gözlemlendiğini gösterdi.[v]. Down sendromu veya kas fibrozu gibi genetik hastalıkların otolog kök hücrelerle tedavi edilememesi nedeniyle bu tedavi otizmli çocukların çoğunun onunla doğmadığını açıkça göstermektedir. Bu nedenle, otizmin ilk kez yükselmeye başladığı 1980 yılında dünyaya getirilen çevresel bir tetikleyici veya tetikleyiciler, çevrede tanımlanmalı ve ortadan kaldırılmalı veya azaltılmalıdır.

• Yükselen otizm oranları ile aşı üretiminin kızamıkçık aşısı için hayvandan türetilmiş hücre dizilerinden 70’lerin sonlarında durdurulmuş insan hücre dizilerine geçişi arasında güçlü bir değişim noktası ilişkisi vardır.[vi].

• Otistik Bozukluk (AD) doğum yılı için en erken değişim noktası, 1981 için Kaliforniya ve ABD verileri için belirlendi ve öncesinde üretim sürecindeki bir değişiklik oldu:

• Ocak 1979’da FDA, RA27 / 3 virüs suşu kullanılarak hayvan bazlı (örneğin ördek embriyo hücrelerinde yetiştirilen yüksek geçişli virüs, HPV-77) kızamıkçık virüsü için insan fetal hücre hattı WI-38’e üretim geçişini onayladı.[vii]. Hem yeni onaylanan tek değerlikli kızamıkçık aşısı hem de üç değerlikli kabakulak, kızamık ve kızamıkçık aşısı, kızamıkçık aşısı kısmının üretimi için WI-38 fetal hücre hattını kullanır.

• 1980’den önce otizm spektrum bozukluğu çok nadir görülen, neredeyse bilinmeyen bir hastalıktı. CDC’nin rakamlarına göre, 2014 yılında otizm oranı 59 çocukta 1 idi ve bu, 2000’de 150’de 1 iken çok büyük bir artış oldu. CDC: “Birleşik Devletler’de OSB’li çocuklar için yıllık toplam maliyet Eyaletlerin 11,5 milyar – 60,9 milyar ABD Doları (2011 ABD doları) arasında olduğu tahmin edilmektedir.[viii]. “

• Son zamanlarda, simpleks otizm spektrum bozukluklarının% 10’una varan oranda çoğalmalar ve de novo delesyonlar fark edilmiş olup, otizm spektrum bozukluklarının genetiği üzerindeki çevresel tetikleyicileri desteklemektedir.[ix].

• MMR aşısının kızamıkçık kısmı, aşı dozu başına önerilen 10 ng WHO eşiğinin 10 katından fazla, yaklaşık 175 ng insan kaynaklı fetal DNA kontaminantları içerir.[x].

• Piyasadaki başka hiçbir ilaç, kapsamlı toksisite profili olmadan FDA onayı alamaz (FDA, uluslararası ICH yönergelerini izler) -> bu, MMR aşısındaki DNA kontaminasyonu için ilaç endüstrisi tarafından hiçbir zaman yapılmadı.

• İnsan fetal hücre dizileri ile üretilen aşılar, virüsün aşağı akış saflaştırma işlemi sırasında tamamen ortadan kaldırılamayan hücre döküntüsü ve kontamine edici artık insan DNA’sı içerir.[xi]. Dahası, DNA sadece kendi dizisi (ATCG) ile değil, aynı zamanda epigenetik modifikasyonu (örneğin, DNA metilasyon modeli vb.) İle de karakterize edilir. Bu dekorasyon yüksek oranda türe özgüdür, bu nedenle insan dışı DNA, TLR9’un aktivasyonu ve bunun sonucunda insan dışı DNA’ya karşı antikor üretimi yoluyla elimine edilecektir, ancak bu, fetal insan DNA’sı için geçerli değildir.

Çocuklarımıza insan fetal DNA kontaminantları enjekte etmek, iki köklü patolojiye neden olma riskini taşır:

1. Yerleştirme mutagenezi: fetal insan DNA’sı çocuğun DNA’sına karışarak mutasyonlara neden olur. Küçük parça homolog rekombinasyon kullanan gen tedavisi, 1,9 ng / ml kadar düşük DNA fragmanlarının, enjekte edilen farelerin% 100’ünde kök hücrelerin genomuna sokulmasına neden olduğunu göstermiştir.[xii]. MMR, Varivax (suçiçeği) veya Hepatit A içeren aşılarla aşılamadan sonra çocuklarımızdaki insan fetal DNA fragmanlarının seviyeleri 1.9 ng / ml’yi aşan seviyelere ulaşır.

2. Otoimmün hastalık: fetal insan DNA’sı, bir çocuğun bağışıklık sistemini kendi vücuduna saldırması için tetikler.

Ek bir endişe: retrovirüs kontaminasyonu.

İnsan endojen retrovirüs K (HERVK), kızamık / kabakulak / kızamıkçık aşısında bir kontaminanttır[xiii].

• HERVK insanlarda yeniden etkinleştirilebilir[xiv]. DNA’yı insan genomuna entegre etmede uzmanlaşmış bir proteini (integraz) kodlar.

• HERVK aktivitesi ile çeşitli otoimmün hastalıklar ilişkilendirilmiştir.[xv].

• Aynı zamanda, bir gen terapisi denemesinde kullanılan MMLV virüsü ile aynı retrovirüs ailesindendir; uygun olmayan gen eklenmesinin (insersiyonel mutagenez) 9 genç erkek çocuktan 4’ünde daha sonra ek somatik mutasyonlara ve kansere yol açmıştır.[xvi].

• Bu nedenle, MMR aşısında bulunan HERVK gen fragmanının aktif olması, integraz veya zarf proteinini kodlaması ve bu nedenle, insersiyonel mutagenezi ve otoimmüniteyi teşvik ederek gen sokulmasını indükleme potansiyeline sahip olması mümkündür.

MMR aşısında hem yüksek düzeyde kontamine edici fetal DNA’nın hem de HERVK kontaminasyonunun varlığı, birey ve halk sağlığı için büyük etkileri ve tehlikeleri olan araştırılmamış bir risktir.

MMR aşısı üretim sürecinin, halk için yukarıdaki riskleri ele alacak ve ortadan kaldıracak şekilde değiştirilmesi gerekmektedir.

İlginiz için teşekkür ederim. Yukarıdakilerle ilgili her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyarım.

İçtenlikle,

Theresa A. Deisher, Ph.D.

Bitiş notları bağlantıdadır.

Author

8 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Henüz aşılara dökülmediniz mi? Tahmin edebileceğinden daha kötü. (ÖN KOVİD) . Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 367

2. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

3. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

4. Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

5. Bu konu : ” Henüz aşılara dökülmediniz mi? Tahmin edebileceğinden daha kötü. (ÖN KOVİD) ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, saolun , doruk – 113

6. Kırşehir dan kimler var. Henüz aşılara dökülmediniz mi? Tahmin edebileceğinden daha kötü. (ÖN KOVİD) . Mrb sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 42

7. Siirt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:34:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link