Kanıt:

Trump turuncu Kevin James’e çok benziyor

Rob Schneider gerçek bir kişidir !!! Google onu

Barack Obama

Adam Sandler’ın çok başarılı filmleri var, bu dünyanın yaratıcısı olmasaydı bu olur muydu?

Snl, şüpheli ağ alanı anlamına gelir

Daha da anlatmalı mıyım??

32 Comments

1. Eskişehir merkezden ben memo. Slm sayfa gerçekten güzel, sağolun 21-04-2021 22:33:28

2. Slm paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. Kars merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, face de paylaştım 21-04-2021 22:46:35

4. Bu konu : ” Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 151

5. Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun , banu – 108

7. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz . Selam bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 95

8. Uşak merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inan ki iyi, face de paylaştım 29-04-2021 21:05:34

9. Selam paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

10. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:16:39

11. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım 07-05-2021 02:28:14

12. Aydın merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 09-05-2021 22:22:21

13. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

14. Bayburt dan kimler var. Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz . Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 366

15. Merhaba sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler , ahmet – 454

17. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

18. Kastamonu merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 09-06-2021 11:05:12

19. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 281

21. Bursa dan kimler var. Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz . Merhabalar web siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , – 145

22. selamun aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

23. Giresun merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 05:03:04

24. Bu konu : ” Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz iyi, teşekkürler , emin – 24

25. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

26. Tunceli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-06-2021 10:51:50

27. Amasya dan kimler var. Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz . Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 163

28. Bolu dan kimler var. Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz . Slm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 466

29. Bu konu : ” Hepimiz bir Adam Sandler film kanıtında yaşıyoruz ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 340

30. Erzurum merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok iyi, şukuladım 26-07-2021 22:04:13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link