Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap!

Hayatımda, insanları bir durumun gerçek olduğuna ikna etmek için daha fazla saçma sözlerin ve bariz pazarlama şemalarının kullanıldığı bir zamanı hatırlıyorum.

Nerede yaşadığımı açıklamayacağım ama bunun covid yüzünden deliren bir durum olmadığını söyleyebilirim.

Hâlâ tonlarca küçük işletmeyi öldüren ilk kilitlenme yaşadık.

Ama dışarı çıktığımda kargaşa ve yaşlıların sokaklarda öldüğünü görmüyorum.

Yarış savaşları ve kaos görmüyorum.

Her ırkın herkese insan gibi davrandığını görüyorum.

Alışverişte dolaşan yaşlılar görüyorum.

Bu bir hile. Bu büyük bir planlanmış yalan. Bu bir komplo.

Virüs gerçek. Ancak buna verilen tepki dramatik bir şekilde abartılıyor.

Tıpkı ırkçılık, tecrit, polis vahşeti vb.

Aşırı tepkinin kendisi komplodur.

Çünkü aşırı tepki verirseniz ve tamamen duyguya göre hareket ederseniz, birkaç şey olur.

Birincisi, mantıklı düşünmüyorsunuz, duygusal düşünüyorsunuz. Bu, sistemi gerçekten değiştiren gerçek bir çözüm bulamayacağınız anlamına gelir.

İkincisi, yüksek bir duygusal durumda olduğunuz için tükenir ve kayıtsız kalırsınız. İki kat daha parlak yanan mum iki kat daha hızlı yanar. Bunu biliyorlar ve size karşı kullanıyorlar.

Üçüncüsü, duygusal olarak tükendiğinizde sizi yönlendirmek kolaydır. Duygusal olarak savunmasız bir kişiyseniz, bundan yararlanabilirsiniz. Özellikle MSM gibi dev bir yapı tarafından. Bu yüzden seçim yıllarında gökyüzü düşüyor gibi hissediyor. Polis vahşeti, seçmen dolandırıcılığı, virüsler (kuş gribi, domuz gribi, Zika vb.)

Bu, her seçim döneminde aynı oyun. Dışarı çık. Gerçek dünyaya bakın.

Dürüst olmak gerekirse iyimser ya da kötümser değilim. Ama dışarı çıktığımda genellikle normal davranış görüyorum. Çoğu insanı panik veya kaos halinde görmüyorum.

Çocukların oyun oynadığını ve her ırktan insanın birbirleriyle konuştuğunu görüyorum.

Bunu görmüyorsanız, ya haberleri kapatmanız ya da farklı bir duruma geçmeniz gerekir.

Tüm bu tuhaf propaganda, bir kıyamet geciktikten sonra iyileşiyormuşuz gibi görünmesine neden oluyor.

Aslında, küçük işletmelerin ölmesinin ve ekonominin sarsılmasının tek nedeni, insanların bu saçmalığa inanmasıdır.

Öyleyse dışarı çık. Habere inanmayın ve herhangi birinin söylediği şeyleri doğrulayın. Çevrenizdeki insanlara, aşık olsalar bile insanlar gibi davranın.

Biz değişmesine izin vermedikçe hiçbir şey değişmez.

Şeytanın evinize nasıl girmesine izin vermeniz gerektiğiyle ilgili eski hikayeler, biz bir alegoriyiz.

Siz izin vermeden “daha iyi inşa edemezler” veya “yeni bir normlara” sahip olamazlar.

“Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap!” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, teşekkürler , – 348

2. Samsun dan kimler var. Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! . Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 8

3. Afyon dan kimler var. Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! . Merhaba herkese sayfan harbiden hayran edici, teşekkürler , Aylin – 327

4. Şanlıurfa merkezden ben banu. Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-01-2021 05:12:15

5. Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 05-01-2021 16:04:17

6. Bu konu : ” Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 49

7. Zonguldak dan kimler var. Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! . selam arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 371

8. Bu konu : ” Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! ” çok güzel. Slm web siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 105

9. Balıkesir dan kimler var. Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 182

10. Bingöl merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-02-2021 20:17:09

11. Bu konu : ” Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım , banu – 67

12. Bursa dan kimler var. Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! . Slm web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 369

13. Bu konu : ” Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! ” çok güzel. Selam web siten harbiden çok güzel, teşekkürler , Hasan – 80

14. Bu konu : ” Hepimiz bu işte birlikteyiz! Şimdiye kadar çalıştığımızdan daha çok çalışırsak, hepimiz daha iyi inşa edebiliriz! Bu maskenin altında gülümsüyorum! Kendi payına düşeni yap! ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 415

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link