Jeff Bezos, bu yıl 10 milyar dolarlık hisse senedi sattı. Bundan çok daha fazla milyarlar için 10 milyar dolar kaldırılabilir. Parayla ne yapmayı düşündüğünü sanıyorsun?

gönderen … captain_teeth33
[comments]

Author

21 Comments

1. Trabzon dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Selamlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 135

2. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ziya – 154

3. Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Gürbüz Reply

Mrb web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

5. Ankara dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 349

6. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, saolun 11-12-2020 12:39:02

7. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 11-12-2020 17:06:33

8. Zonguldak merkezden ben Emine. Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:39:04

9. Denizli dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Mrb paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 384

10. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , memo – 356

11. Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

12. Kilis merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 29-12-2020 05:09:01

13. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 157

14. Mardin merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 11-01-2021 19:20:35

15. Mrb paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Manisa dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Slm siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 303

17. Şırnak merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 16-01-2021 08:02:28

18. Bitlis merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 17:45:38

19. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 293

20. Malatya merkezden ben memo. Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun 27-02-2021 22:48:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link