Jeff Bezos, bu yıl 10 milyar dolarlık hisse senedi sattı. Bundan çok daha fazla milyarlar için 10 milyar dolar kaldırılabilir. Parayla ne yapmayı düşündüğünü sanıyorsun?

gönderen … captain_teeth33
[comments]

Author

41 Comments

1. Trabzon dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Selamlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 135

2. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ziya – 154

3. Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Gürbüz Reply

Mrb web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

5. Ankara dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 349

6. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, saolun 11-12-2020 12:39:02

7. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 11-12-2020 17:06:33

8. Zonguldak merkezden ben Emine. Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:39:04

9. Denizli dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Mrb paylaşımın vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 384

10. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , memo – 356

11. Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

12. Kilis merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 29-12-2020 05:09:01

13. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 157

14. Mardin merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 11-01-2021 19:20:35

15. Mrb paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Manisa dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Slm siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 303

17. Şırnak merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 16-01-2021 08:02:28

18. Bitlis merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 17:45:38

19. Merhaba siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

20. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 293

21. Malatya merkezden ben memo. Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun 27-02-2021 22:48:19

22. Bartın dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Selamlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ali – 379

23. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

25. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

26. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 36

27. Samsun merkezden ben hatice. Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 31-03-2021 12:24:46

28. Trabzon dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 391

29. Tunceli dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 130

30. Çankırı dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Selamlar web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , doruk – 88

31. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım

32. Bolu merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım 07-05-2021 02:10:51

33. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, şukuladım , hatice – 395

34. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 309

35. Kırşehir merkezden ben emin. Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-05-2021 21:15:46

36. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Selam herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 421

37. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 452

38. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 52

39. Bu konu : ” Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , doruk – 198

40. Karabük dan kimler var. Hepimiz Bunda Beraberiz – Ama Bazıları Birlikte Diğerlerinden Daha Fazla . Selam herkese web siteniz vallaha güzel, sağolun , ali – 389

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link