Kategoriler
Genel

Hepimiz bunun içinde değil miyiz?

Hadi ama, hepimiz bu işin içindeyiz. Ayrı kalmak bizi bir arada tutacaktır. Maske tak. Ama giymeyin. İki metre arayla kalın ve eğer kendi başlarına sörf yapan birini görürseniz polisi arayın, ama polisin kötü olduğunu unutmayın. Duruşları protesto etmek – komşunuza hain; kasete yakalanan ve cinayet devrimi ile suçlanan bir katili protesto etmek. Ekonomik Armagedon bekliyor …

Tabii, Çin bir grup Hintli askeri bir platodaki uçurumdan hava kontrolüne kadar yüzeyini tutacak ve NATO’nun Tayvan’a kolay erişimini engelleyecek bir atım attı ve Kızılderililer, iki nükleer arasındaki sıcak bir şekilde tartışılan bir toprak parçasına 60 ölü ceset bırakarak misilleme yaptılar. yetkiler. Oh, ve ABD ikinci bir dalga ile uğraşırken Pasifik’e giden bir ABD taşıyıcı grubu var, ABD ve Avustralya ile ABD’deki bir bayanın iki kez yakalandıkları doğrulandı, bu da aşı anlamına geldiğini biliyorsunuz.

Yeni normali bekleyen herkesin hepimizin bu işte birlikte olduğumuzu fark etmesi gerekiyor. Ayrı kalmak bizi bir arada tutacaktır. Maske tak. Ama giymeyin. İki metre arayla kalın ve eğer kendi başlarına sörf yapan birini görürseniz polisi arayın, ama polisin kötü olduğunu unutmayın. Duruşları protesto etmek – komşunuza hain; farklı bir katilin kasete yakalandığını ve cinayet devrimi ile suçlandığını protesto etmek. Ekonomik Armagedon onaylandı …

Sözdizimi hatası. Sistem kapatma.

Yeniden Başlatma ………

[Insert planet unifying hoax]

21 Mart 2021: Q ile başlayan soyadı olan herkes en yakın aşı merkezine gider ve COVID kuantum nokta mikroiğnenizi alır. Bu, hepimizi taşıyacak olan ekonomik temelleri geleceğe hariç tutmadan dağıtırken küresel vatandaşlık ödeneğinize erişim kimliğinizi de içerecektir.

21 Mart 2024 tarihine kadar kredi transferleri için Tamamen Dijital Girişimi çevreleyen önceki iletişimde belirtildiği gibi tüm nakit, altın ve diğer değerli metalleri teslim etmeyi planlamayı unutmayın.

Accenture’a tıbbi kayıtları yüz tanıma sistemleri ile entegre etme konusundaki destekleri ve uzmanlıkları için hepinize teşekkür ederiz, böylece hepimiz yeni normalin tadını çıkarabiliriz. TDI’daki bir değişikliği duyurmak zorundayız. Yapılan araştırmalar, yüz tanımanın doğal olarak ırkçı olduğunu gösterdi, yüz ödeme sistemlerini kullanamayacağız ve yakın gelecekte hiçbir ayrımcılığı, sahtekarlığı ve herkesi üzerlerine düşeni yapmayı garanti etmek için implante edilebilir bir cüzdana geçmemiz gerekecek.

Şimdi biz yeniden inşa ederken hepimiz bunun içinde olduğumuzu hatırlayın. Ayrı kalmak bizi bir arada tutacaktır. Aşılananlar maske olmadan hayatın tadını çıkarabilirler. Bekliyorlar, lütfen maske takmaya devam edin. İki metre arayla kalın ve COVID’si olmayan birini görürseniz yerel topluluk adalet ekiplerinizi arayın, ancak polis olmadıklarını unutmayın.

21 Mart 2046 – Q yazısı 1633636336373763

LARP bitti. Q çıktı.

Gönderen … CapitaneDanjou
[comments]

“Hepimiz bunun içinde değil miyiz?” için 12 yanıt

Hatay merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 19-06-2020 00:59:32

Konya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 30-06-2020 02:37:55

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 01-07-2020 00:44:19

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım 02-07-2020 23:03:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir