Bunun biraz gergin olduğunu biliyorum, umarım hiç nefret almıyorum, ama sence hepimiz cehennemde miyiz? Sanki hayatlarımızın nasıl sonuçlanacağını bilmiyormuşuz gibi, bazılarımızın harika hayatları varken, bazılarımızın gerçekten boktan hayatları var. Sonra öldükten sonra gerçekten harika bir hayattan gerçekten boktan bir hayata geçebiliriz. Ayrıca dünyada başımıza pek çok kötü şey gelebileceği için cehennemde olduğumuzun da bir işareti olabilir. Ayrıca reenkarnasyon gerçekse, sürekli yaşarız, ölürüz, yaşarız, ölürüz ki bu bana cehennem gibi geliyor. Umarım bu mantıklıdır. Sadece bilinmeyen benim için yeterince korkutucu

Gönderen … EnvironmentalPipe672
[comments]

Author

10 Comments

1. Konya dan kimler var. Hepimiz cehennemde miyiz? . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 75

2. Malatya dan kimler var. Hepimiz cehennemde miyiz? . Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , ziya – 56

3. Selam sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Hepimiz cehennemde miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 181

5. Bu konu : ” Hepimiz cehennemde miyiz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun , ali – 122

6. Samsun merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, sağolun 23-04-2021 04:11:39

7. Eskişehir dan kimler var. Hepimiz cehennemde miyiz? . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 351

8. Bu konu : ” Hepimiz cehennemde miyiz? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 133

9. Mrb web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link