Bunun biraz gergin olduğunu biliyorum, umarım hiç nefret almıyorum, ama sence hepimiz cehennemde miyiz? Sanki hayatlarımızın nasıl sonuçlanacağını bilmiyormuşuz gibi, bazılarımızın harika hayatları varken, bazılarımızın gerçekten boktan hayatları var. Sonra öldükten sonra gerçekten harika bir hayattan gerçekten boktan bir hayata geçebiliriz. Ayrıca dünyada başımıza pek çok kötü şey gelebileceği için cehennemde olduğumuzun da bir işareti olabilir. Ayrıca reenkarnasyon gerçekse, sürekli yaşarız, ölürüz, yaşarız, ölürüz ki bu bana cehennem gibi geliyor. Umarım bu mantıklıdır. Sadece bilinmeyen benim için yeterince korkutucu

Gönderen … EnvironmentalPipe672
[comments]

Author

28 Comments

1. Konya dan kimler var. Hepimiz cehennemde miyiz? . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 75

2. Malatya dan kimler var. Hepimiz cehennemde miyiz? . Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , ziya – 56

3. Selam sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

4. Bu konu : ” Hepimiz cehennemde miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 181

5. Bu konu : ” Hepimiz cehennemde miyiz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun , ali – 122

6. Samsun merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, sağolun 23-04-2021 04:11:39

7. Selam paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım

8. Eskişehir dan kimler var. Hepimiz cehennemde miyiz? . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 351

9. Bu konu : ” Hepimiz cehennemde miyiz? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 133

10. Mrb web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

12. Iğdır dan kimler var. Hepimiz cehennemde miyiz? . Slm sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 489

13. Erzincan merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım 26-05-2021 15:49:35

14. Selam sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

15. Edirne merkezden ben emin. Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-06-2021 20:28:01

16. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 15:38:46

18. Balıkesir merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım 15-06-2021 07:38:34

19. Bu konu : ” Hepimiz cehennemde miyiz? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , – 189

20. Siirt merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-07-2021 13:33:06

21. elif yılmaz Reply

Selamlar siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bitlis merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-07-2021 04:09:32

23. Bu konu : ” Hepimiz cehennemde miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, saolun , doruk – 359

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link