Yani Birleşik Devletler’de sağdaki çoğu kişi, seçimin hileli olduğunu düşünüyor ve sadece 2020 seçimleri hakkında düşünüyorlar, ancak düşünemedikleri şey daha büyük resim … Seçimlerin hileli olduğunu varsayalım ve ABD seçimlerini kurtarmak için Donald Trump’a karşı komplo kuran kabal hakkındaki Times makalesinin hepsi doğru … Bu doğruysa, bu, bir grup elitin 74 milyon Amerikalının bir ses nerede bitiyor? Öyleyse, dünyadaki son seçimlere bakarsanız, İsrail ve Afganistan da dahil olmak üzere birkaç hıçkırık yaşadı ve Hong Kong’u unutamazsınız … Bazılarınız kendinize buradaki lanet komplo nerede diye soruyor olabilirsiniz. gerzek .. peki, işte senin için hepsini ortaya koyacağım …. ABD CIA’nın geçmişte yaptığını tam olarak yapan küresel bir kabal var … Rejim değişikliği … Ama neden soruyorsun Çin tarafından sistematik olarak serbest bırakılan ya da çıkmayan koronavirüs nedeniyle küresel ekonomi çöktüğünde her şey paraya iner, açık kalabilecek tek işletmeler temel işlerdi ve hangi işletmelerin kesintiyi yaptığını büyük kutu mağazaları … Yani bu mağazalar rekor kârlar gördü, mesela walmart’ın karı 2020’de 14.88 milyar, 2019’da 6.67 … Şimdi kaç büyük şirket Amazon gibi aynı şeyi yaptı … Öyleyse bu cabal gerçek ve bunların hepsini daha fazla para için yaptılar, başka ne var birkaç yüz milyon dolar kazanmak adına yapabilecek misin? Georgia Kılavuz taşları üzerine yazılan planı istedikleri kadar servet biriktirdikten sonra her şey ve her şey … Georgia Guide taşları gizli bir topluluğun kanıtıdır … Onları okurken eğlenin ve sakın silahlı bir toplumun kibar bir toplum olduğunu unutun, silahlı kalın, böylece Avustralya’da olanlar başka hiçbir yerde olmaz …

Author

35 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hepimiz f’ed … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 396

2. Bu konu : ” Hepimiz f’ed … ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 241

3. Uşak dan kimler var. Hepimiz f’ed … . merhaba arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 171

4. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

5. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler

6. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Hepimiz f’ed … . selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 236

7. Bu konu : ” Hepimiz f’ed … ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 12

8. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 09-02-2021 13:53:47

10. selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

11. Düzce dan kimler var. Hepimiz f’ed … . Selam sayfanız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 305

12. Muğla merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 06:19:27

13. Kırklareli merkezden ben Emine. Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım 22-02-2021 05:24:53

14. Kars merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler 25-02-2021 16:24:42

15. Selamın aleyküm sayfa vallaha mükemmel, face de paylaştım

16. Sinop merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa vallaha çok güzel, saolun 06-03-2021 05:37:48

17. Merhaba herkese web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım

18. selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Hepimiz f’ed … ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki mükemmel, facebookta paylaştım , – 166

20. Bu konu : ” Hepimiz f’ed … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 425

21. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım

22. Slm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 05:54:14

24. Selam web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

25. Şırnak dan kimler var. Hepimiz f’ed … . Merhaba web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 46

26. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Hepimiz f’ed … . Merhaba herkese sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 308

27. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hepimiz f’ed … ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 380

28. Muğla dan kimler var. Hepimiz f’ed … . Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 160

29. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Hepimiz f’ed … . selamun aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 370

31. Bu konu : ” Hepimiz f’ed … ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , – 152

32. Bu konu : ” Hepimiz f’ed … ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 363

33. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link