Kategoriler
Genel

Hepimiz gerçeği keşfetmeye çok yaklaştık mı?

Burada 'kitlesel uyanış' hakkında çok fazla konuşma var ve bu beni düşündürüyor – bu virüs TPTB'den son çare mi? 2019'daki tüm bu protestoları / ayaklanmaları hatırlıyor musunuz? İnsanlar Hangi hepimizin yaşadığımız yanılsamayı uyandırmak – ama bu hepimizin dirgenlerimizi almaya hazır olduğumuz anlamına gelmez. Uyanmak, insülinin farklı bir ülkede neden 10 kat daha ucuz olduğunu sorgulamak kadar basit olabilir. Olayların neden oldukları gibi sorgulanması (ve bunları yapmanın tek bir yolu varsa) genel uyanış, bu uyanıyor.

Bununla birlikte, virüs bize büyük çoğunluğun hala uykuda olduğunu gösterdi. Herkes stresli atm olarak haksız olabilir, ancak medya kesinlikle hala dizeleri çeker. Ama – bazılarımız uyanık ve bu sayı bir süredir sürekli artıyor. Komplo artık sıradan konuşmalarda tabu değil, Epstein ana akım bir meme, cehennem, bu alt bölüm geçen yıl bir milyondan fazla üye aldı. Bu küçük insan grubunun sahiplerimizi biraz endişelendirdiğini düşünüyorum.

Bakın, her zaman sahiplerimiz vardı. Krallar, firavunlar, imparatorlar, başkanlar, her neyse. Uygarlığın başlangıcından beri varlar ve yoklar var. 'Varlıklar' ne olursa olsun ilgi alanlarını desteklemek için 'sahipsizleri' kullanırlar. Bana ibadet et, düşmanlarıma saldır, beni zenginleştir. Bizi kontrol ediyorlar, hep sahipler.

Ancak modern çağda internet ortaya çıktı ve akıllı olmak zorunda kaldılar. Propaganda 21. yüzyılda inanılmaz derecede etkilidir. Bu konuda inanılmaz olan şey, kaç form aldığı, her yerde. Herkesin içeriklerini uysal ve uyumlu tutan çok akıllı ve su geçirmez bir sistemi var. Herkes yanılsamayı almıyor, bize ipucu bıraktılar. Ve yavaşça, ama elbette, bu ipuçlarını almaya başladık. Bazıları illüzyonu erken gördü, bazıları geç kaldı. Hepimiz kanıtlara inanmadık, aynı fikirde değildik, ama hepimiz dünyayı olduğu gibi gördük.

Sahiplerimiz bir daha asla bir şeyleri sorgulamadığımızdan emin olacaklar. Bu virüsün tamamen kontrol ile ilgili olduğuna inanıyorum. Çoğunlukla yapay olduğuna karar verdik ve şimdi ID2020, 5G, IT EARN, Pelosi'yi dört gözle bekliyoruz. Bu programlar tamamen kontrol ile ilgilidir ve virüs onları etkinleştirmek için mükemmel bir bahanedir. Bu şu anda oluyor, aslarını oynuyorlar.

Hepimiz bu virüs durumu, normlar ve folyo hatters ile ilgili bir şeylerin olduğunu hissediyoruz. 11 Eylül'ü hatırlıyor musunuz? Bu insanlar kontrollerini sürdürmek için kısırdır. Birliklerin nükleer saldırı tehdidiyle savaşmak için Irak'ı istila etmesinden ötürü tezahürat ettik. İnsanlar her gün sık sık sıkıyönetim gibi görünen 'karantinaya' tezahürat ediyorlar.

Idk, sanırım geri dönmeyeceğimiz değişiklikler alıyoruz. Ama hey, jm2c.

“Hepimiz gerçeği keşfetmeye çok yaklaştık mı?” için 11 yanıt

Şırnak merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-03-2020 07:13:02

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-03-2020 09:30:39

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım inanki dikkatimi çekti, tebrikler 26-03-2020 09:37:52

Mersin merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 30-03-2020 22:22:07

Osmaniye merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 31-03-2020 09:07:19

Muğla merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 31-03-2020 15:26:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir