1 Politikacıların hisse sahibi olmasını yasadışı yapın. 2 Lobiyi yasadışı yapın. 3 Politikacılara asgari ücret ödeyin. 4 Politikacılar için maksimum yaş ekleyin.

Bu, insanlar tarafından, halk için gerçek bir halk Hükümeti yaratılmasına yardımcı olacaktır.

Başka neyin değişmesi gerekiyor?

Author

19 Comments

1. Aksaray merkezden ben hatice. Mrb web siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 30-01-2021 04:15:20

2. Elazığ dan kimler var. Hepimiz hükümetin yozlaşmış olduğunu biliyoruz! Şimdi yolsuzluğu gidermek için nelerin değiştirilmesi gerektiğinden bahsedelim. . Merhabalar sayfanız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 226

3. Konya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 30-01-2021 06:11:34

4. Erzurum merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 20:30:08

5. Slm web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

6. selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hepimiz hükümetin yozlaşmış olduğunu biliyoruz! Şimdi yolsuzluğu gidermek için nelerin değiştirilmesi gerektiğinden bahsedelim. ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 34

8. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. selamun aleyküm siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım

10. Merhaba herkese web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım

11. Afyon merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, linkedinde paylaştım 02-03-2021 13:04:12

12. Malatya dan kimler var. Hepimiz hükümetin yozlaşmış olduğunu biliyoruz! Şimdi yolsuzluğu gidermek için nelerin değiştirilmesi gerektiğinden bahsedelim. . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , hatice – 307

13. Bu konu : ” Hepimiz hükümetin yozlaşmış olduğunu biliyoruz! Şimdi yolsuzluğu gidermek için nelerin değiştirilmesi gerektiğinden bahsedelim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, saolun , banu – 392

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hepimiz hükümetin yozlaşmış olduğunu biliyoruz! Şimdi yolsuzluğu gidermek için nelerin değiştirilmesi gerektiğinden bahsedelim. ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 403

15. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Hepimiz hükümetin yozlaşmış olduğunu biliyoruz! Şimdi yolsuzluğu gidermek için nelerin değiştirilmesi gerektiğinden bahsedelim. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ahmet – 479

17. Bu konu : ” Hepimiz hükümetin yozlaşmış olduğunu biliyoruz! Şimdi yolsuzluğu gidermek için nelerin değiştirilmesi gerektiğinden bahsedelim. ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim çok iyi, sağolun , Gürbüz – 319

18. Gümüşhane dan kimler var. Hepimiz hükümetin yozlaşmış olduğunu biliyoruz! Şimdi yolsuzluğu gidermek için nelerin değiştirilmesi gerektiğinden bahsedelim. . Mrb paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , memo – 13

19. Bu konu : ” Hepimiz hükümetin yozlaşmış olduğunu biliyoruz! Şimdi yolsuzluğu gidermek için nelerin değiştirilmesi gerektiğinden bahsedelim. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 7

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link