Aşıya tam olarak güvenmiyorum, bu yüzden yaptırmadım ama yaptıran insanları tanıyorum. Ayrıca Amerika’nın %50’sinin aşılandığını duydum ve bu beni endişelendiriyor. komplolar konusunda çok büyüküm. covid’den beri derinleşmeye başladım ve gerçekten derinden bahsediyorum. beni biraz zihinsel olarak mahvetti. uzun lafın kısası, bir süredir komploların farkındayım ve gerçekleştikçe daha ne kadar zamanımız olduğunu sorguluyorum. haklarımızdan hayatımıza kadar, onlardan daha ne kadar faydalanabiliriz? belki fazla düşünüyorum, ama yine de artık neye inanacağımı bilmiyorum ve sadece aynı şeyi hisseden var mı diye merak ediyorum. teşekkürler, herkes güvende olsun.

…NateForRea1 tarafından gönderildi
[comments]

47 Comments

1. selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, linkedinde paylaştım

2. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba siten valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-08-2021 07:00:51

3. Aydın dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 317

4. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz güzel, saolun , banu – 286

5. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 437

7. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten çok iyi, teşekkürler , banu – 119

8. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 61

9. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden çok güzel, şukuladım , doruk – 384

10. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 46

11. Selam siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki iyi, teşekkürler , – 251

13. Kastamonu merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 08-08-2021 07:35:54

14. Muğla merkezden ben . Slm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 08-08-2021 07:36:40

15. Kars dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . Mrb paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 278

16. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 219

17. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 276

18. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi iyi, sağolun 08-08-2021 07:44:49

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 104

20. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Merhabalar web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım

22. Merhaba sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa yeminle hayran edici, saolun 09-08-2021 23:05:39

24. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 270

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 475

26. Gürbüz Reply

Artvin dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . Selam sayfan yeminle çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 317

27. Gaziantep dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . Merhaba siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ali – 333

28. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

29. Sakarya dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 37

30. Van dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . Selamın aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 34

31. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki iyi, teraziye tıkladım , doruk – 12

32. Amasya merkezden ben banu. Merhaba web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-08-2021 12:50:06

33. Şanlıurfa dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 152

34. Iğdır merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-08-2021 07:35:18

35. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 217

36. Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

37. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun , emin – 187

38. Mrb paylaşım süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Diyarbakır merkezden ben doruk. Merhaba web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım 26-08-2021 20:30:00

40. Konya dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . Selamın aleyküm paylaşımın valla iyi, şukuladım , ali – 251

41. Balıkesir dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . Selamın aleyküm siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 335

42. Bayburt merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:27:54

43. Kilis merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-09-2021 13:33:23

44. Bu konu : ” hepimiz sarhoş muyuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 269

45. Bingöl dan kimler var. hepimiz sarhoş muyuz? . Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 34

46. Trabzon merkezden ben memo. Selam siteniz yeminle güzel, face de paylaştım 24-09-2021 18:18:57

47. Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment