Kategoriler
Genel

Hepimiz teröristiz

Ordu bölümlere ayrıldı. Birliklerin tamamı resmin tamamına sahip olmayacak.

“Teröristlerle” ilgilenmek için takımlar halinde olacaklar, sadece benim ve benim gibi normal insanlar.

Fakat MSM ve birlikler söz konusu olduğunda terörist olacaklar.

Küçük takımlar bir durum üzerinde hareket edebilir ve başka bir takımın bir mil uzakta ne yaptığını bilmez.

Bilgileri ayrı tutun ve güçlerdeki normal insanların korkunç şeyler yapmalarını sağlayabilirler. Herkesi koruma kisvesi altında.

Alman ordusundaki normal birliklerin aslında masum insanlara zarar vermek istediğini düşünmüyorsunuz. Hükümet ve askeri üstler insanları etiketledi ve sözde ordu daha büyük iyilik için harekete geçti.

Umarım yanılıyorum ama ekonomik felaket, Hitler’in iktidara yükselmesine izin veren şeydir ve insanların etiketlenmesi geri kalanına yol açtı.

Dramatik olabilirim. Belki de olabilirim, motivasyon ve fırsatlar var. Şimdi neler olduğuna bakın. İnsanlar başkalarının kilitlenmesini istiyor.

Zaten halkın zihninde. Bir kurala aykırı bir şey yapın.

Yasalar yürürlüktedir NDAA, vatanseverlik yasası, gündem 21 ve 30.

Bu yüzden, herkesi terörist olarak etiketleme ve herhangi birimize böyle davranma motivasyonuna ve daha iyi bir anlamda.

“Hepimiz teröristiz” için 21 yanıt

Bayburt merkezden ben doruk. Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 14:05:55

Muğla merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 18-04-2020 22:40:38

Tunceli merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 01-05-2020 19:24:01

Giresun merkezden ben banu. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 12:59:25

Afyon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 15:54:52

Hakkari merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-05-2020 00:40:39

Karabük merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:43:23

Elazığ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 24-05-2020 17:55:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir